Mastodon

iMagazine w Stuff

6
Dodane: 13 lat temu

Jest nam ogromnie miło poinformować Was o rozpoczęciu współpracy z magazynem Stuff.

Stuff jest największym na świecie magazynem poświęconym gadżetom. Wydawany jest w 30 krajach. Na rynku polskim zadebiutował we wrześniu tego roku.

Dziś do kiosków trafił trzeci numer magazynu Stuff, w którym znajdziecie nasz pierwszy tekst – Norbert Cała pisze o Apple TV.

Zapraszamy do kiosków oraz na stronę Facebookową magazynu Stuff.

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 6

@Norbert Cała

Doskonale sobie z tego zdaję sprawę. Mam za sobą pracę w wydawnictwie przy DTP i w drukarni. W szkole współredagowałem gazetkę. Przykład “MacMag” nakazuje podchodzić do tematu ostrożnie. Można by jednak zbadać rynek, zebrać opinie, ocenić ewentualne zainteresowanie. Osobiście oczekiwał bym miesięcznika lub dwumiesięcznika, na dobrej jakości papierze, z kredową, lakierowaną okładką w cenie do 50 zł. Można by sprzedawać magazyn tylko w prenumeracie, odpadły by koszty kolportażu i ryzyko dużych zwrotów. Pomysłów jest wiele, ale trzeba przynajmniej o nich podyskutować.

Hej, czytelnicy iMagazin, co o tym myślicie? Chcecie porządnego macowego magazynu, czy nie?

Moze warto tez by bylo wciagnac w tekie plany jakies inne zaprzyjaznione portale Appl’owskie :)
Bo juz troche nudzi mi sie co miesiac ganiac na ksero i drukowac sobie na papierze magazyn (a jestem do tego zmuszony bo nie przepadam czytac gazet/ksiazek na ekranie monitora). No i do tego cala szata graficzna traci dla mnie troche sens bo drukuje na czarno-bialo:/ A szczerze mowiac kolorystyke dobieracie calkiem przyjazna dla oka ;)

Ja bym chętnie zapłacił za możliwość zaprenumerowania do iPada, zamiast bujać się z serwerem gmaila który mówi że nie mogę sobie wysłać ostatniego numeru bo jego objętość przekracza dozwolona wielkość załacznika…

Pozdowienia dla Redakcji, dobra robota!