iMagazine 11/2010 – Office 2011 i iPhonografia

19/11/2010, 14:17 · · · 17

Dziękujemy Wam za ciepłe przyjęcie pierwszego numeru iMagazine. Uważnie wczytaliśmy i wsłuchaliśmy się w Wasze uwagi i postaraliśmy się do większości z nich ustosunkować. Mamy nadzieję, że kolejny numer będzie się Wam jeszcze bardziej podobał.

Numer listopadowy naszego magazynu koncentruje się na dwóch tematach – Microsoft Office 2011 oraz iPhonografii.

Microsoft opublikował nową wersję swojego pakietu biurowego. Office 2011 for Mac jest wielkim krokiem na przód. Po pierwsze jest dużo bardziej kompatybilny z wersjami pecetowymi, niż jego poprzednicy. Po drugie jest bardzo szybki. W reszcie po trzecie, jest w pełni po polsku. Ma polskie menu oraz wbudowany słownik.

Drugim tematem jest iPhonografia. Temat w ostatnim czasie mocno na fali. iPhone daje nam to, co Henriemu Cartier-Bressonowi dawała Leika. Szybkość i niesamowite efekty. Jak grzyby po deszczu pojawiają się nowe aplikacje na iOS, które pomagają nam, bezpośrednio w telefonie, obrabiać zdjęcia. Powstają dedykowane serwisy/aplikacje społecznościowe skupiające fanatyków iPhonografii. Jest o tym w iMagazine sporo.

Zgodnie z zapowiedziami z poprzedniego numeru, witamy w naszym składzie kolejne nowe osoby – Pawła IwaniukaDailyTech.pl, Michała ŚliwińskiegoNozbe.com oraz Martę Sławińską, która przygotowuje dla iMagazine piękne ilustracje.

Oprócz wcześniej wymienionych tematów oraz nowych twarzy, w listopadowym iMagazine przeczytacie o nowościach z konferencji „Back to the Mac”, o najnowszym AppleTV, Windows Phone 7, podcastach, kilku ciekawych aplikacjach, produktywności i innych rzeczach, a także o najnowszym konkursie dla studentów, któremu patronuje sam Steve Wozniak!

Czekamy na Wasze opinie – piszcie i komentujcie na stronie WWW.

Na koniec zachęcam Was – zostańcie naszymi fanami na Facebooku oraz śledźcie nas na TwitterzeBlipie.

Zapraszam do lektury.


Zachęcamy wszystkich czytelników do pobrania naszej aplikacji z App Store lub Google Play.

Pobierz aplikację z App Store

pobierz

Jeśli chcesz pobrać najnowsze wydanie iMagazine, to zapisz się do naszego newslettera, w którym dostaniesz link do niego.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z App Store.17

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada