iMagazine

AirPlay w Safari i innych apps w 2011

01/12/2010, 01:52 · · · 5

MacRumors donosi o wymianie mailowej pomiędzy ich czytelnikiem i jednocześnie świeżym nabywcą Apple TV (ma też iPada i iPhone’a) oraz Stevem Jobsem. Czytelnik pyta:

Cześć. Niedawno uaktualniłem mojego iPhone’a 4 i iPada do 4.2. Moją chyba najbardziej ulubioną funkcją jest AirPlay. To jest naprawdę niesamowite i powoduje, że współdzielenie multimediów jest bezproblemowe. Właśnie kupiłem Apple TV i zastanawiałem się czy AirPlay będzie kiedykolwiek działał dla filmów w Safari i w aplikacjach firm trzecich? Mam nadzieję, że dostanę odpowiedź. :)

Steve odpowiada w tradycyjnym dla siebie stylu:

Tak, mamy nadzieję dodać te funkcje do AirPlaya w 2011.

Chyba rzeczywiście już powoli czas zainteresować się Apple TV.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

maciek napisał(a):

No ciekawe, ciekawe. Wie ktoś czy w tym airplay da się do komputera (iTunesa) przesłać i obejrzeć pokaz obrazków z iphone?

Norbert Cała napisał(a):

do komputera nie, do Apple TV tak

Norbert Cała napisał(a):

Co ciekawe wystarczy mała sztuczka z Cydii i już to działa :)

maciek napisał(a):

ale co działa w cydii? Te zdjęcia co mówiłem czy te aplikacje jak we wpisie?

K00ba napisał(a):

Kupilem sobie nowe AppleTV i stremowanie filmow i muzy z telefonu czy iPada jest naprawde supper :) Jestem przyzwyczajony ze w starej wersji byla synchronizacja apple tv z kompem wiec kompa moglem miec wylavzonego i ogladac filmy a teraz z nowym apple tv musi byc komp wlaczony.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK