iMagazine

Koniec krótkiej klawiatury Apple

02/12/2010, 23:43 · · · 3

Apple po cichu wycofało dziś ze sprzedaży krótką klawiaturę na kablu – model MB869.

Klawiatura ta została wprowadzona do sprzedaży w 2009 roku wraz z nowymi iMakami z tamtego okresu. Była do dziś dostępna jako opcja przy zakupie iMaków lub Maków Pro w Apple Store, ale już jej nie ma. W momencie wprowadzenie do sprzedaży nowych modeli iMaków – 21,5″ i 27″ – została zastąpiona wersją bezprzewodową.

Przed chwilą sprawdzałem w polskim cenniku i nadal jest za 209PLN. Także jeśli zastanawialiście się w ostatnim czasie nad jej zakupem, to chyba jest ostatni moment zanim u nas też zabraknie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Litwa napisał(a):

@Dominik – Błąd w tekście. Zamiast iMaca 24″ powinien być iMac 21,5″.

Dominik Łada napisał(a):

słuszna uwaga, dzięki. poprawione

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK