iMagazine

Mac App Store rusza 6 stycznia

16/12/2010, 15:08 · · · 2

Z oficjalnego komunikatu Apple dowiedzieliśmy się dziś, że zapowiedziane na konferencji „Back to the Mac”, Mac App Store zostanie uruchomione w czwartek, 6 stycznia 2011 roku. Mac App Store będzie już na starcie dostępny w 90 krajach w tym Polsce. Sklep z aplikacjami dla komputerów z systemem Mac OS jest wzorowany na AppStore w którym możemy kupować programy dla systemu iOS. W sklepie będziemy mogli znaleźć zarówno płatne jak i bezpłatne programy podzielone na kategorie takie jak: edukacja, gry, grafika i design, styl życia, produktywność i narzędzia.

Wizja zgromadzenia wszystkich aplikacji dla Mac OS wygląda bardzo kusząco, wreszcie nie będzie potrzeby przeczesywania internetu w celu wyszukania potrzebnych programów. Pojawi się też  możliwość zakupu oprogramowania Apple bez konieczności wychodzenia z domu. Naszym zdaniem sklep skazany jest na sukces, jedyne czego się boję to zasobność własnej karty kredytowej.

Mac App Store będzie dostępny dla system od Mac OS X Snow Leopard w górę, a pobrać go będzie można poprzez Uaktualnienia Systemowe.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

Maciek napisał(a):

Ciekawe czy powstanie coś w stylu cydii, i będzie można wszystko pobierać za darmo :P

Marucins napisał(a):

sukces pewnie po dłuższym czasie tak – ale z początku jako developer posiadający już renomowany program, nie pchałbym się do takiego sklepu. Bo po co – ludzie wiedza co mam i gdzie mam.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK