iMagazine

Plotki: nowe Maki w pierwszej połowie 2011

16/12/2010, 13:21 · · · 2

DigiTimes donosi o nowych modelach Maków na pierwszą połowę 2011 roku. Źródłem są dostawcy podzespołów dla firmy z Cupertino, ale mimo wszystko na dzień dzisiejszy traktowałbym to mocno w kategorii „sąsiad powiedział…”

Wspomniane źródła donosza o przynajmniej czterech nowych MacBookach Pro oraz iMaku z nowym rozmiarem ekranu oraz niższą i bardziej atrakcyjną dla większości ceną. MacBooki Pro z kolei mają mieć delikatnie zmieniony design, a wszystkie komputery będą wyposażone w nowy OS X Lion.

Co z tego okaże się prawdą dowiemy się definitywnie i jak zwykle w dniu prezentacji …


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Remik_K napisał(a):

Wszystko fajnie, ale Lion ma być w wakacje wiec to chyba już druga polowa roku. Tak wiec, albo będą maki w pierwszej połowie roku + darmowa aktualizacja do 10.7 albo to rzeczywiście plotka.

d'ailleurs napisał(a):

Najprawdopodobniej zaprezentowane zostana CO NAJMNIEJ cztery nowe MacBooki PRO (Apple ze wzgledu na wzgledy poprzez wzgledy wciaz analizuje, czy warto sie rozdrabniac na wiecej) i tak oto bedziemy miec: po jednym 13-calowym i 17-calowy oraz dwa modele 15-calowe (jeden z mocniejszym procesorem w porownaniu do modelu 13,3 i drugi z tym samym procesorem, ale slabsza karta graficzna w porownaniu z 17-calowym MBP). Oczywiscie podzespoly takie jak pamiec ram czy pojemnosc dysku do wyboru.

Opcjonalnie dla 13,3 ekran matowy pod koniec 2011 roku.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK