iMagazine

Który tablet będzie iPad-killerem?

22/12/2010, 09:52 · · · 4

Pojawia się coraz więcej tabletów różnych firm. Mamy Samsunga Galaxy Tab, tablet Motoroli i Blacberry już zaprezentowane i niedługo wchodzące do sprzedaży. Planowane są na CESie pownie tablety z systemem Microsoft. Chińczycy produkują tablety na potęgę dostępne u nas nawet za 300PLN. I co z tego?

Większość z nich nadal ma bardzo daleko do iPada. Ostatnio usłyszałem opinię, że tak naprawdę iPad-killerem będzie dopiero iPad 2. Wydaje mi się to dosyć logiczne. W sumie data prezentacji następcy iPada zbliża się już bardzo.

Co Wy o tym sądzicie? Czy mamy już iPad-killera? Czy będzie któryś z wymienionych wcześniej, czy faktycznie iPad 2?


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Jaromir napisał(a):

Jeżeli ceny iPad’a (jego następcy) będą na podobnym
poziomie jak obecnie (a w zasadzie to taka jest praktyka Apple) to
o dominację iPada możemy być spokojni przez przynajmniej kolejny
rok.

Paweł napisał(a):

Wydaje mi sie ze dopiero iPad 2 bedzie w stanie przebic
iPada. Galaxy Tab jest moim zdaniem po prostu za maly zeby wygodnie
z niego kozystac. Ciekaw jestem jak sprawuja sie inne uzadzenia np
motoroli itp.

SZ3FU napisał(a):

Raczej iPad 2 to bedzie prawdziwy kiler. Motorola i blackberry nie oferują nic ciekawego. Po zabawie galaxy tab i ipadem stwierdzam ze 7cali to stanowczo za mało. Pomijając już sam fakt ze android nie „dorósł” jeszcze do tabletow. A wielkie halo o aparat w szajsungu to kpina. Jakość zdjęć jest poprostu koszmarna. Zreszta robienie nim zdjęć nie należy do najwygodniejszych

Edi napisał(a):

BB PlayBook i HP PalmPad mogą odnieść spory sukces

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK