iMagazine

Obudowa Ozaki dla iPhone 4

23/12/2010, 15:16 · · · 2

Dzisiaj do testów przyszyły różne gadżety od Ozaki — firmy robiącej obudowy i inne ciekawostki dla mobilnych produktów Apple. Normalnie nie dzielę się tak banalnymi informacjami, ale jakość wykonania obudowy jest niesamowita. Model, który wybrałem nie istnieje na stronie producenta jeszcze, ale jest podobny do powyższych, tyle że w innym kolorze i wykonano go z innego materiału.

Wykonanie jest tak perfekcyjne, że nie wchodzi na iPhone’a jeśli ma naklejkę (np. Gelaskin) na tylnej ściance (a jej grubość wiecie jaka jest — niezauważalna). Pełna relacja niedługo …


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

michasz napisał(a):

Jeśli masz możliwość to porównaj proszę z Incase Slider. ;)

Sebastian napisał(a):

Wezcie mi lepiej przyklejcie gelaskin albo gdzie mi go
przykleja bo juz 2 razy probowalem…

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK