Mastodon

Microsoft Office 2011 for Mac – 30-dniowy Trial

7
Dodane: 13 lat temu

Microsoft udostępnił właśnie 30-dniową wersję próbną swojego pakietu biurowego Office 2011 for Mac.

Musieliśmy trochę poczekać od premiery, ale wreszcie wszyscy zainteresowani będą mogli zobaczyć i przetestować najnowszy pakiet biurowy Micorosft. Wersja próbna dostępna jest pod tym adresem:

https://www.microsoft.com/mac/trial

Na razie dostępna jest tylko angielska wersja językowa.

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 7

M$ ma jakieś zboczone ceny w euro. Dużo taniej wychodzi kupić w funtach, albo najlepiej – w dolarach – $280 co wychodzi jakieś 204 euro. Wystarczy zarejestrować się i kupować przez myus.com.

no tak, ale nie będziesz miał tam polskiej wersji no i będzie problem z fakturą. Z drugiej strony dla użytkownika prywatnego, któremu nie zależy na spolszczeniu, to cena z www jest ok. Tylko po co prywatny użytkownik ma kupować wersję biznesową, gdy wersja domowa jest sporo tańsza w Polsce?

Po co wersja pro? Choćby dla Outlooka który zbiera dobre opinie. Co do polonizacji Office for Mac to też jest dużo słabsza od wersji windowsowej. Trochę spolonizowanego interfejsu, jakiś prymitywny słownik, brak analizy gramatycznej czy stylistycznej. Wersja home kupowana online z US wychodzi na 110 euro, nie trzeba czekać dniami i tygodniami na pudełka, parę minut i program jest na dysku.