Mastodon

Zmiany w App Store

2
Dodane: 13 lat temu

W ostatnich dniach użytkownicy iPadów mogą zaobserwować, że App Store uległ lekkiej zmianie.

Po pierwsze doszła możliwość filtrowania wyszukiwań, dzięki czemu bardziej trafnie możemy znaleźć to co nas interesuje. Możemy filtrować wg kategorii, daty wydania, ocen klientów, ceny oraz urządzenia.

Drugą nowością jest dodatkowa informacja na przycisku przy programie w App Store. Do tej pory gdy wyszukaliśmy jakiś program, to widzieliśmy przy nim cenę, lub gdy był zainstalowany to napis “Installed”. Jeśli wcześniej mieliśmy dany program, ale go skasowaliśmy z naszego urządzenia, to był on traktowany jak każdy inny jeszcze nie zakupiony, czyli była na nim widoczna cena. Oczywiście nie płaciliśmy ponownie jeśli decydowaliśmy się na ponowne pobranie. Teraz Apple niejako uporządkowało nazewnictwo i pojawił się nowy napis na programach, które już kiedyś kupiliśmy – “Install”.

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 2

Abstrachując od tych zmian in plus nadal nie moge zrozumieć dlaczego Apple usilnie blokuje pobieranie plików powyżej 20mb przez 3G. Podcastu pobrać nie mogę ale mogę go odsłuchać. To samo z programami / grami. Powinna być od tego opcja w menu. To samo z YT. Zmiana jakości za zgodą / na życzenie usera. Nie przekonuje mnie argument o domniemanym “porozumieniu” z AT&T lub innymi operatorami dotyczące zbytniego obciążenia sieci.