iMagazine

Mac OS X 10.7 Lion – Yahoo Messenger w iChacie

01/03/2011, 13:33 · · · 3

Jak donosi kilka serwisów (m.in. Appleinsider), Apple w Lionie dodało do iChata możliwość współpracy z komunikatorem Yahoo Messenger. iChat obsługuje połączenia zarówno tekstowe jak i wideo oraz głosowe z Yahoo Messengerem.

Apple cały czas mnie zadziwia – dlaczego FaceTime nie jest kompatybilny z iChatem? Po co tworzą zupełnie nowy standard? Byłem wręcz pewien, że wprowadzenie FaceTime będzie końcem iChata, a tak nie jest. Jak widać dodają do iChata nowe funkcje.

Czy korzystacie z Yahoo Messengera? W sumie niedawno wystartował polski Yahoo i w tym kontekście może to być interesujące, ale z drugiej strony jakoś nie wróżę mu specjalnego sukcesu nad Wisłą.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Pemmax napisał(a):

Co tam Yahoo. Podobno jest GaduGadu!

Moridin napisał(a):

To ktoś jeszcze z tego korzysta? To nadal istnieje?!

Super napisał(a):

A tam GaduGadu. Podobno jest Tlenofon!

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK