iMagazine

Fajna aplikacja dla małych dzieci

02/03/2011, 10:11 · · · 1

W App Store pojawiła się nowa polska produkcja p.t. Little Ears – Sounds for Toddlers. Autorem aplikacji jest mobiler.pl

Jeśli szukacie czegoś fajnego i interaktywnego dla maluchów to polecam. Tymczasem oddaje głos autorowi:

Apka skierowana jest do tych naprawdę najmłodszych brzdąców – między 2 a 3 latka.

Tutaj filmik z tego jak testowaliśmy apkę http://vimeo.com/19126882. Testowanie na papierowych prototypach, a później na ipadzie pokazało nam jak trudnymi userami są małe dzieci.

Po kilku próbach na własnych pociechach, udało nam się zrobić na prawdę prostą i mam nadzieję użyteczną aplikację (nie tylko dla 2 latków :)

Aplikacja ma na celu rozwijanie znajomości dźwięków u maluchów. Mają do dyspozycji 20 setów / 60 dźwięków w takich kategoriach jak – pojazdy, narzędzia, odgłosy kuchni czy pogoda. Po usłyszeniu dźwięku, np. ziewanie – mały user :) musi dotknąć właściwy obrazek. Wszystkie ilustracje zostały stworzone przez profesjonalnego dziecięcego ilustratora specjalnie na potrzeby naszej aplikacji.

Aplikacja w wersji uniwersalnej na iphona i ipada dostępna jest w istorze za całe 99 centów.

Link do App Store. Cena 0,79 EUR.

[iframe http://player.vimeo.com/video/19126882 400 300]

1

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anonimowo
Gość
Anonimowo

Obawiam się, że powyższy opis wprowadza w błąd. Program nie tyle rozwija znajomość dźwięków u dzieci, co develops sound recognition while teaching English, ponieważ miła pani lektorka cały czas mówi w języku obcym i nie sposób jej przekonać, aby powiedziała coś po naszemu.