iMagazine

Fajna aplikacja dla małych dzieci

02/03/2011, 10:11 · · · 1

W App Store pojawiła się nowa polska produkcja p.t. Little Ears – Sounds for Toddlers. Autorem aplikacji jest mobiler.pl

Jeśli szukacie czegoś fajnego i interaktywnego dla maluchów to polecam. Tymczasem oddaje głos autorowi:

Apka skierowana jest do tych naprawdę najmłodszych brzdąców – między 2 a 3 latka.

Tutaj filmik z tego jak testowaliśmy apkę http://vimeo.com/19126882. Testowanie na papierowych prototypach, a później na ipadzie pokazało nam jak trudnymi userami są małe dzieci.

Po kilku próbach na własnych pociechach, udało nam się zrobić na prawdę prostą i mam nadzieję użyteczną aplikację (nie tylko dla 2 latków :)

Aplikacja ma na celu rozwijanie znajomości dźwięków u maluchów. Mają do dyspozycji 20 setów / 60 dźwięków w takich kategoriach jak – pojazdy, narzędzia, odgłosy kuchni czy pogoda. Po usłyszeniu dźwięku, np. ziewanie – mały user :) musi dotknąć właściwy obrazek. Wszystkie ilustracje zostały stworzone przez profesjonalnego dziecięcego ilustratora specjalnie na potrzeby naszej aplikacji.

Aplikacja w wersji uniwersalnej na iphona i ipada dostępna jest w istorze za całe 99 centów.

Link do App Store. Cena 0,79 EUR.

[iframe http://player.vimeo.com/video/19126882 400 300]


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Anonim napisał(a):

Obawiam się, że powyższy opis wprowadza w błąd. Program nie tyle rozwija znajomość dźwięków u dzieci, co develops sound recognition while teaching English, ponieważ miła pani lektorka cały czas mówi w języku obcym i nie sposób jej przekonać, aby powiedziała coś po naszemu.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK