iMagazine

Przegląd OS X Lion – screencast [video]

05/03/2011, 12:56 · · · 8

Zapraszam do obejrzenia krótkiego screencastu o Lionie. Robię przegląd najważniejszych rzeczy — niestety YouTube ma limit, więc nie wspominam o wszystkim. Jeśli macie pytania to zapraszam do komentarzy poniżej.

Spoiler: Podoba mi się Mission Control.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Slyx1978 napisał(a):

Jak ze stabilnoscia? Instalowales na swoim głównym kompie? Czy może na jakiejś testowej maszynie?

Remik_K napisał(a):

Dzieki wielkie za screencast. Nie mam konta dev dlatego fanie, ze to zrobiłeś. Mam jednak pytanie na które nie odpowiedziałeś w screencascie lub przeoczyłem a mianowicie mówisz o gestach 3 palce, 5 palców itd. a wiemy, ze screencast robisz na swoim imaku 27 wiec pytanie moje czy masz trackpada czy dodali gesty do MagicMouse. Pytam bo to interesujące dla mnie. Nie posiadam trackpada jeszcze i gdyby rozszerzyli MM to genialnie a jesli nie to zainwestuje w trackpada + magic wand od twelve south, które już kiedyś opisywałeś. Z góry dzieki za odpowiedz.

Moridin napisał(a):

Mam oczywiście Magic Trackpad. Magic Mouse to ścierwo. :)

Remik_K napisał(a):

Oh tam. Ja bez niej nie mogę żyć. Tym bardziej MM + MagicPrefs.
Dzieki za odpowiedz.

Karol napisał(a):

Pamiętajmy że Steve w październiku 2010 przy prezentacji Liona powiedział że Full screen apps jest użyteczne do niektórych aplikacji a nie do wszystkich.

bL@De napisał(a):

Wojtek dzieki piekne swietnie przedstawione i jak zawsze super rzetelnie :)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK