Mastodon

Nadgryzieni – 24 – MacBooki Pro early-2011, OS X Lion i iPad 2

15
Dodane: 13 lat temu

Nadgryzieni

rozmowy o Apple

Odcinek 24

MacBooki Pro early-2011, OS X Lion i iPad 2

Udało się dzisiaj niespodziewanie nagrać kolejny odcinek podcastu, niestety bez Norbiego, który podróżuje po Francji w poszukiwaniu słońca i iPada 2.

Tematem dzisiejszego wydania są ostatnie nowości, czyli MacBook Pro, developer preview najnowszego OS X 10.7 Lion oraz iPad 2. Myślałem, że będzie krótko … wyszła godzina. A i tak mam wrażenie, że poszliśmy po łebkach z niektórymi tematami. Zupełnie też zapomniałem, że chciałem wspomnieć o wynikach Macworldowego SpeedMark … wstyd.

W każdym razie zapraszamy! Na koniec Dominik ma też kilka pytań do Was — może uda Wam się mu pomóc?

Subskrybujcie Nadgryzionych w iTunes — zdecydowanie najwygodniejsza metoda.

Spis treści:

  • 00:00:00.000 – Rock ‘n’ roll!
  • 00:00:37.444 – Witamy
  • 00:01:22.144 – Nowe MacBooki Pro early-2011
  • 00:21:44.422 – OS X Lion
  • 00:37:16.498 – iPad 2
  • 01:00:11.004 – Video na TVN24 na iPadzie
  • 01:01:38.903 – Pytania do słuchaczy a’propos Apple TV
  • Zapraszamy do odsłuchu:

Zapraszamy do odsłuchu:

Czas: 1:04:06 (303.MB) | Pobierz

Subskybuj “Nadgryzionych” w iTunes

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki, mechaniczne klawiatury i zwinne samochody.

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 15

Zawsze bylem fanem wszystkiego co białe od Apple. iPhony 3G miałem 2 biały i czarny. W białym bylem zakochany, ale jak pokazali białego iPhona 4, którego nota bene dalej nie ma to mi się niedobrze zrobiło. Biały iPad to samo. Wyglądają delikatnie mówiąc jak kupa.No, ale co kto lubi. Nie wiem, ale jakoś ten design mi nie pasuje z białym.

Przestaly mi sie podobac od momentu wprowadzenia bialego w iP 4. Pisalem przeciez, ze moze to o design chodzi. Jakos mi ten przod bialy nie pasuje. Ekran wygaszony jest czarny + przednia obudowa biala.Moze to o to chodzi. Nie wiem, ale mi sie nie podoba. Bialy 3G /3GS jak najbardziej tak, ale iP4 i iPad 2 nie.

Chyba chodziło Ci o Ford Model T? ;-)

Remik: no to może przywiózłbyś mi jednego a nie tak cichcem nic nie mówisz?! :p Mówię serio.

Dokladnie tak. Jednym sie podoba innym nie i juz. Najwazniejsze, aby miec wybor no nie? To tak jak bylo z pierwszymi garbusami. Mogles zamowic w dowolnym kolorze pod warunkiem, ze byl czarny :-)
Moze sie przekonam na zywo. Lece do Stanow na premiere wiec moze wroce z bialym. Kto wie.

Przywiozę pewnie więcej gdy mi się uda. Problem tylko taki, że ja mieszkam w Niemczech i nie wiem czy by Cie to coś urządzało bo musiał bym Ci go wysłać jeszcze później. Jeśli będę mieć więcej to 1 Ci zarezerwuje (rozumiem, że biały?) Jeśli jakiś dorwiesz równie szybko do tego czasu to ja pewnie ze sprzedażą problemu mieć nie będę. Myślałem, że lecicie z Norbim :-)

Nie ma odpowiedniego lotu.

Mogę przyjechać po niego do Niemiec – no problemo. Odezwij się na priva na w.pietrusiewicz małpa imagazine kropka pl. Thanks!

Super podcast. BTW ciekaw jest jak wygląda podgląd spotlight na małej matrycy – 13″-15″. Wydaje mi się, że okienko może być za małe, żeby cokolwiek zobaczyć. Chyba, że okienko będzie miało stałą szerokość niezależnie od rozmiarów matrycy, czyli bedzie zajmować blisko połowę ekranu.

Trailery nadchodzących filmów można nadal oglądać w iTunes – wystarczy zmienić sklep na amerykański, a potem przeskoczyć na Movies, a następnie w zakładce po prawej stronie wybrać Theatrical Trailers.