iMagazine

Nadgryzieni – 24 – MacBooki Pro early-2011, OS X Lion i iPad 2

07/03/2011, 18:54 · · · 15

Nadgryzieni

rozmowy o Apple

Odcinek 24

MacBooki Pro early-2011, OS X Lion i iPad 2

Udało się dzisiaj niespodziewanie nagrać kolejny odcinek podcastu, niestety bez Norbiego, który podróżuje po Francji w poszukiwaniu słońca i iPada 2.

Tematem dzisiejszego wydania są ostatnie nowości, czyli MacBook Pro, developer preview najnowszego OS X 10.7 Lion oraz iPad 2. Myślałem, że będzie krótko … wyszła godzina. A i tak mam wrażenie, że poszliśmy po łebkach z niektórymi tematami. Zupełnie też zapomniałem, że chciałem wspomnieć o wynikach Macworldowego SpeedMark … wstyd.

W każdym razie zapraszamy! Na koniec Dominik ma też kilka pytań do Was — może uda Wam się mu pomóc?

Subskrybujcie Nadgryzionych w iTunes — zdecydowanie najwygodniejsza metoda.

Spis treści:

  • 00:00:00.000 – Rock ‚n’ roll!
  • 00:00:37.444 – Witamy
  • 00:01:22.144 – Nowe MacBooki Pro early-2011
  • 00:21:44.422 – OS X Lion
  • 00:37:16.498 – iPad 2
  • 01:00:11.004 – Video na TVN24 na iPadzie
  • 01:01:38.903 – Pytania do słuchaczy a’propos Apple TV
  • Zapraszamy do odsłuchu:

Zapraszamy do odsłuchu:

Czas: 1:04:06 (303.MB) | Pobierz

Subskybuj „Nadgryzionych” w iTunes


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Henekgacek napisał(a):

YES ! Ściągam, wrażenia later ;)
btw. Kiedy iPad 2 będzie dostępny we Francji?

Moridin napisał(a):

25/03/11. :)

Remik_K napisał(a):

Zawsze bylem fanem wszystkiego co białe od Apple. iPhony 3G miałem 2 biały i czarny. W białym bylem zakochany, ale jak pokazali białego iPhona 4, którego nota bene dalej nie ma to mi się niedobrze zrobiło. Biały iPad to samo. Wyglądają delikatnie mówiąc jak kupa.No, ale co kto lubi. Nie wiem, ale jakoś ten design mi nie pasuje z białym.

Norbert Cała napisał(a):

Hmm to nie rozumiem, byłeś zakochany w białym, a nagle przestał Ci się podobać?

Remik_K napisał(a):

Przestaly mi sie podobac od momentu wprowadzenia bialego w iP 4. Pisalem przeciez, ze moze to o design chodzi. Jakos mi ten przod bialy nie pasuje. Ekran wygaszony jest czarny + przednia obudowa biala.Moze to o to chodzi. Nie wiem, ale mi sie nie podoba. Bialy 3G /3GS jak najbardziej tak, ale iP4 i iPad 2 nie.

Moridin napisał(a):

Chyba chodziło Ci o Ford Model T? ;-)

Remik: no to może przywiózłbyś mi jednego a nie tak cichcem nic nie mówisz?! :p Mówię serio.

Moridin napisał(a):

De gustibus non est disputandum.

Remik_K napisał(a):

Dokladnie tak. Jednym sie podoba innym nie i juz. Najwazniejsze, aby miec wybor no nie? To tak jak bylo z pierwszymi garbusami. Mogles zamowic w dowolnym kolorze pod warunkiem, ze byl czarny :-)
Moze sie przekonam na zywo. Lece do Stanow na premiere wiec moze wroce z bialym. Kto wie.

Remik_K napisał(a):

Przywiozę pewnie więcej gdy mi się uda. Problem tylko taki, że ja mieszkam w Niemczech i nie wiem czy by Cie to coś urządzało bo musiał bym Ci go wysłać jeszcze później. Jeśli będę mieć więcej to 1 Ci zarezerwuje (rozumiem, że biały?) Jeśli jakiś dorwiesz równie szybko do tego czasu to ja pewnie ze sprzedażą problemu mieć nie będę. Myślałem, że lecicie z Norbim :-)

Moridin napisał(a):

Nie ma odpowiedniego lotu.

Mogę przyjechać po niego do Niemiec – no problemo. Odezwij się na priva na w.pietrusiewicz małpa imagazine kropka pl. Thanks!

Anonim napisał(a):

Super podcast. BTW ciekaw jest jak wygląda podgląd spotlight na małej matrycy – 13″-15″. Wydaje mi się, że okienko może być za małe, żeby cokolwiek zobaczyć. Chyba, że okienko będzie miało stałą szerokość niezależnie od rozmiarów matrycy, czyli bedzie zajmować blisko połowę ekranu.

kuba napisał(a):

hm na kiedy sie zapowiadam artykul o koncie developerskim?

zbh napisał(a):

Trailery nadchodzących filmów można nadal oglądać w iTunes – wystarczy zmienić sklep na amerykański, a potem przeskoczyć na Movies, a następnie w zakładce po prawej stronie wybrać Theatrical Trailers.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK