iMagazine

Aktualizacja – Java dla Mac OS X 10.6, uaktualnienie 4

08/03/2011, 23:11 · · · 2

W systemowych „Uaktualnieniach” znajdziecie najnowsze wydanie Javy dla Snow Leoparda oznaczone numerem 1.6.0_24. Paczka ma 78,2MB.

Java dla Mac OS X 10.6, uaktualnienie 4 zawiera poprawki zgodności, bezpieczeństwa oraz niezawodności. Uaktualnia Java SE 6 do wersji 1.6.0_24.

Przed zainstalowaniem tego uaktualnienia zamknij wszystkie przeglądarki Internetu oraz programy Java.

Więcej informacji o tym uaktualnieniu można znaleźć pod adresemhttp://support.apple.com/kb/HT4439?viewlocale=pl_PL.

Informacje na temat zawartości tego uaktualnienia związanej z zabezpieczeniami można znaleźć pod adresem http://support.apple.com/kb/HT1222?viewlocale=pl_PL.

 


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Robert Lange napisał(a):

A miało już podobno nie być Javy? Zrezygnowali z tego? Czy o co chodzi?

Robert Lange napisał(a):

no tak – o tym, że się wycofują z Javy to było głośno, ale o tym co z tego wynikło – już wszędzie cisza ;) http://www.appleinsider.com/articles/10/11/12/oracle_and_apple_announce_openjdk_for_java_on_mac_os_x.html

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK