Mastodon

Canon współpracuje z Apple

3
Dodane: 13 lat temu

To, że Canon lubi się z Apple jest wiadome. Bardzo często we wszelkich oficjalnych fotografiach na stronie Apple jako aparat lub drukarka pokazywany jest produkt Canona i odwrotnie. U Canona, gdy pokazują jakieś komputery to zazwyczaj są to maki.

Dziś internet obiegła wiadomość, że Apple i Canon zacieśniają współpracę. Owocem tego ma być prawdopodobnie złącze Thunderbolt w urządzeniach Canona. Świetny ruch – profesjonaliści będą bardzo zadowoleni, a nowy standard zyska silnego partnera.

Dodatkowo współpraca ma się rozwijać jeszcze w zakresie Aperture, iMovie, MobileMe Photo Streaming, AirPlay oraz AirPrint.

Źródło: Appleinsider

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 3

To by była naturalna kolej rzeczy. Fajnie by było. Ciekawe w takim razie czy np Sony zdecyduje się na nowy interfejs? Jeśli tak, to USB3.0 miałoby pozamiatane.

Zamiast bawić się w złącza, to by naprawili swoje sterowniki. W MP980 nie można drukować na czarno, gdy jest aktywna opcja duplexu i druku w odcieniach szarości. Strony wychodzą zielone, a polski support odpisał mi, że to normalne Oo. Support angielski w ogóle nie odpisał. Zgłoszę to jeszcze do Apple, a potem co mam zrobić ?? Wydałem ponad 1000zł za atramentówkę, a ta na czarno nawet nie potrafi drukować ;(…