iMagazine

Canon współpracuje z Apple

11/03/2011, 14:45 · · · 3

To, że Canon lubi się z Apple jest wiadome. Bardzo często we wszelkich oficjalnych fotografiach na stronie Apple jako aparat lub drukarka pokazywany jest produkt Canona i odwrotnie. U Canona, gdy pokazują jakieś komputery to zazwyczaj są to maki.

Dziś internet obiegła wiadomość, że Apple i Canon zacieśniają współpracę. Owocem tego ma być prawdopodobnie złącze Thunderbolt w urządzeniach Canona. Świetny ruch – profesjonaliści będą bardzo zadowoleni, a nowy standard zyska silnego partnera.

Dodatkowo współpraca ma się rozwijać jeszcze w zakresie Aperture, iMovie, MobileMe Photo Streaming, AirPlay oraz AirPrint.

Źródło: Appleinsider


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Marcin napisał(a):

nie sadze, ze tylko Canon zdecyduje sie na umieszczenie złącza Thunderbolt w swych urządzeniach, Nikon prawdopodobnie również ma w nie wyposażyć następce D3s: http://nikonrumors.com/2011/02/23/nikon-d4-to-support-light-peak.aspx

Dominik Łada napisał(a):

To by była naturalna kolej rzeczy. Fajnie by było. Ciekawe w takim razie czy np Sony zdecyduje się na nowy interfejs? Jeśli tak, to USB3.0 miałoby pozamiatane.

Dariusz Gardyński napisał(a):

Zamiast bawić się w złącza, to by naprawili swoje sterowniki. W MP980 nie można drukować na czarno, gdy jest aktywna opcja duplexu i druku w odcieniach szarości. Strony wychodzą zielone, a polski support odpisał mi, że to normalne Oo. Support angielski w ogóle nie odpisał. Zgłoszę to jeszcze do Apple, a potem co mam zrobić ?? Wydałem ponad 1000zł za atramentówkę, a ta na czarno nawet nie potrafi drukować ;(…

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK