iMagazine

Garageband i iMovie dla iPada w App Store

11/03/2011, 02:16 · · · 4

W App Store znajdziecie już zaprezentowane 2 marca wraz z iPadem 2, Garageband i iMovie.

O ile Garageband jest dostępny jako zupełnie nowa aplikacja, której do tej pory nie było w App Store, to iMovie pojawi się jako aktualizacja wszystkim tym z Was, którzy kupili wcześniej iMovie dla iPhone – miło.

Niestety iMovie w wersji dla iPada jest ograniczony TYLKO dla iPada 2.

Garageband natomiast możemy zainstalować na iPadzie pierwszej generacji, co szczerze wszystkim z Was polecam. Od teraz nie będziecie musieli instalować dodatkowych instrumentów. Pierwsze wrażenia z zabawy Garagebandem to… opad szczęki. Otworzyły mi się oczy na to jak można używać tego narzędzia. Rewelacja. Przy interfejsie dotykowym wszystko wygląda zupełnie inaczej – wygodnie i intuicyjnie.

iMovie niestety nie możemy jeszcze przetestować. Może uda nam się to w weekend.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

kuba napisał(a):

iMovie działa na iPadzie 1 :)

Kuba napisał(a):

update: Na probe zmontowalem krotki 4 min film HD i uczciwie mowie ze iMovie na iPadzie 1 dziala na 4+, az ciezko sobie wyobrazic jak moze smigac na iPadzie 2 :)

Lestek napisał(a):

Dokładnie tak. iMovie „pływa” na jedynce. Jestem zdziwiony, że Apple zdecydowało się na umożliwienie instalacji tylko na nowym sprzęcie. W końcu iMovie to program do edycji a nie nagrywania jako tako. Zatem edycja powinna być możliwa. Dobrze jednak, że można jakoś go uruchomić ;)

Antek150 napisał(a):

Witam. Mam pytanie czy mozna imporowac do Garage Band sciezki audio stereo?
i drugie jesli tak czy jest jakis interfejs audio na ipada ktury obsluguje dwie pary wyjsc audio, wybrane traki na jedna pare wyjsc a ine na druga pare np do odsluchu perkusisty. Chodzi o IPada 1
z gory wielkie dzieki pozdrawiam

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK