iMagazine

iPad 2 w Apple Store

11/03/2011, 13:59 · · · 5

W Apple Store pojawił się iPad 2. Można już go zamawiać. Czas realizacji to 3-5 dni roboczych. Świadczy to o tym, że raczej nie powinno być problemów z dostępnością, choć na stronie internetowej sklepu Apple widnieje grafika z wiele znaczącym podpisem – limit tylko dwóch sztuk na zamówienie. Ciekawe jak to będzie ostatecznie w sklepie. Dowiemy się o tym jeszcze dziś, bo Wojtek Pietrusiewicz jest już w drodze do Nowego Jorku.

Co jest bardzo ważne, inaczej jak to miało miejsce w przypadku iPhone 4, biały iPad 2, jest dostępny od ręki.

Analitycy przewidują sprzedaż iPada 2 w pierwszy weekend na poziomie około 600 tysięcy sztuk. W Polsce będziemy mieli go już 25.03.

Apple bardzo mocno przygotowało się do premiery. Nowe iPady 2 będą w dniu dzisiejszym od razu dostępne nie tylko w Apple Store, ale także w sieci Best Buy, Walmart, Target i Sums Club.

Co ciekawe w Austin odbywa się coroczny festiwal filmowy South by Southwest (SXSW). Mashable donosi, że Apple zdecydowało się na czas trwania festiwalu wynająć 5000 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie i stworzyć sklep, w którym też dziś będą dostępne iPady 2 – czegoś takiego wcześniej Apple nie robił, ale myślę, że będzie to udany eksperyment.

5

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada