iMagazine

iPad 2 w Apple Store

11/03/2011, 13:59 · · · 5

W Apple Store pojawił się iPad 2. Można już go zamawiać. Czas realizacji to 3-5 dni roboczych. Świadczy to o tym, że raczej nie powinno być problemów z dostępnością, choć na stronie internetowej sklepu Apple widnieje grafika z wiele znaczącym podpisem – limit tylko dwóch sztuk na zamówienie. Ciekawe jak to będzie ostatecznie w sklepie. Dowiemy się o tym jeszcze dziś, bo Wojtek Pietrusiewicz jest już w drodze do Nowego Jorku.

Co jest bardzo ważne, inaczej jak to miało miejsce w przypadku iPhone 4, biały iPad 2, jest dostępny od ręki.

Analitycy przewidują sprzedaż iPada 2 w pierwszy weekend na poziomie około 600 tysięcy sztuk. W Polsce będziemy mieli go już 25.03.

Apple bardzo mocno przygotowało się do premiery. Nowe iPady 2 będą w dniu dzisiejszym od razu dostępne nie tylko w Apple Store, ale także w sieci Best Buy, Walmart, Target i Sums Club.

Co ciekawe w Austin odbywa się coroczny festiwal filmowy South by Southwest (SXSW). Mashable donosi, że Apple zdecydowało się na czas trwania festiwalu wynająć 5000 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie i stworzyć sklep, w którym też dziś będą dostępne iPady 2 – czegoś takiego wcześniej Apple nie robił, ale myślę, że będzie to udany eksperyment.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Michal Arnold napisał(a):

Hej! Jestem waszym cztelnikiem i sluchaczem odkad mam iPhone :) Ale zazrdroszcze Cie Wojtku, kup i mi :D

Applopozdrowka :)

ymcmb napisał(a):

Teraz jest już 3-tygodniowy czas oczekiwania. Chyba jednak będzie problem z dostępnością:) Dodatkowo przeczytałem, że niektóre Best Buy dostały po 2 sztuki.

Dominik Łada napisał(a):

ooo to bardzo słabo. Ciekawe ile dostanie sztuk Polska.

ymcmb napisał(a):

W Targetach mają po 5. Orientujesz się ile iPadów 1 poszło na pierwszy rzut w PL?

4D3K napisał(a):

no to czekam na info jak z dostepnoscia. Jesli w sklepie bedzie mozna kupic bez problemu to caly czas sie zastanawiam czy jutro (sobota) nie leciec… w poniedzialek bylbym z powrotem. Dwoch znajomych juz kupilo bilety na jutro i dalej sa miejsca, kwestia czy dalej beda iPady…

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK