iMagazine

Roxio Toast 11 już jest

11/03/2011, 00:05 · · · 2

Roxio zaprezentowało dziś najnowszą odsłonę swojego flagowego produktu do kopiowania płyt – Toast 11.

Najnowsza wersja wprowadza szereg nowości i zmian.

Po pierwsze zmieniony został interfejs i wprowadzono interaktywne tutoriale. Założeniem twórców jest aby Toast był idealnym uzupełnieniem dla naszego maka oraz pakietu iLife. Dzięki wbudowanym w Toast 11 narzędziom możemy w prosty sposób konwertować nasze multimedia do formatów zgodnych z urządzeniami przenośnymi. Mamy możliwość nagrywania dźwięku i wideo bezpośrednio ze stron www itd.

Toasta 11 Titanium możemy teraz kupić poprzez stronę Roxio w cenie 79,99USD. Upgrade z poprzednich wersji (Toast 8, 9, 10 oraz Popcorn) dostępny jest w cenie 59,99USD. Wersja Toast 11 Pro, wzbogacona o dodatkowe funkcje oraz pełną wersję Adobe Premiere Elements 9, kosztuje w promocji 129,99USD.

Roxio kazało długo czekać na nową wersję Toasta, który jest w mojej opinii narzędziem z kategorii „must-have”. Na poniższym filmie możecie zobaczyć prezentację możliwości najnowszego tostera.

[iframe http://www.youtube.com/embed/l0IHUnmDfmQ 480 390]


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

wolf94 napisał(a):

Nie zdecydowali się na umieszczenie programu w Mac App Store?

Dominik Łada napisał(a):

widać nie. Zobaczymy jak to będzie w niedalekiej przyszłości.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK