iMagazine

Pomoc dla Japonii za pomocą iTunes Store

16/03/2011, 15:58 · · · 4

Za pomocą iTunes Store USA można wpłacać pieniądze na konto amerykańskiego Czerwonego Krzyża. Niestety nie można tego robić za pomocą Gift Cards, trzeba mieć podłączoną kartę kredytową do konta.

Jeśli znacie jakiekolwiek ciekawe inicjatywy w kraju Waszego zamieszkania to zostawcie komentarz z informacją.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Krystian Kozerawski napisał(a):

Wplacilem na pomocjaponii spora sumke która odliczeń sobie od podatku. W ten sposób wilk syty i owca cała. Pozdrowienia.

Jacenty G napisał(a):

Za pomocą Irlandzkiego iTunes Store również można wpłacać pieniądze na konto amerykańskiego Czerwonego Krzyża, dodatkowo na stronie głównej apple.ie jest odpowiednia informacja.

Max napisał(a):

Czytam tą wiadomość i nachodzi mnie refleksja. Szczerze współczuję japończykom wielkiej tragedii, ale to bogaty kraj – poradzą sobie. Proponuję więc skupić się na wspieraniu lokalnych inicjatyw, o których niestety zapominamy z różnych powodów: bo nie są już medialne, nie mają siły przebicia, mało kto o nich słyszy itp. U nas chociażby w minionym roku nie brakowało kataklizmów, a niestety nie widziałem wtedy na tej stronie apelu o pomoc rodakom którzy w nich ucierpieli. To nie było trendy, bo nie przez iTunes? Oni przecież nie mogą liczyć na wsparcie reszty świata. Zachęcam więc do wpłat na pomoc rodakom, np. poszkodowanym przez powódź: http://powodz.ngo.pl/ ewentualnie przeznaczając pieniądze na jedną opcję chociażby z tej listy: http://www.caritas.pl/platnosci/

wolf94 napisał(a):

Zasadniczo masz rację, ale jakiekolwiek wpłaty dla Caritasu (organizacja kościelna) są jeszcze mniej sensowne, niż dla bogatej, jak to określasz, Japonii. Czyż „wesoła działalność” komisji majątkowej nie wystarczy? Nie obłowili się już wystarczająco? Ja z mojej strony polecam Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Dlaczego? Bo wchodząc do dowolnego szpitala, widać efekty ich pracy.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK