Mastodon

iPhone 5 będzie w sprzedaży w okolicy 30 czerwca 2011

7
Dodane: 13 lat temu

W amerykańskim Amazonie pojawiła się książka p.t. “iPhone 5 Made Simple”.

Na razie ma ona status “pre-order” i podaną cenę 29,99USD. Co ciekawe w linku i nazwie na stronie jest zamiast “5” podany “X”. Jednak zdjęcie okładki zdradza wszystko. Możemy w związku z tym też z dużą dozą prawdopodobieństwa być pewni nazwy nowego iPhona.

Autorami książki są Martin Trautschold i Gary Mazo, którzy wydali do tej pory książki m.in. o iPhone 4, iPadzie, iPodzie Touch i komórkach innych producentów – wszystkie ich książki dostępne są na Amazon.com.

Książka ma być dostępna w normalnej sprzedaży 30 czerwca 2011. Czyżby było to potwierdzeniem iPhone 5? Myślę, że tak.

Taka jest w sumie naturalna kolej wprowadzania nowych modeli iPhone. Co roku w okolicy czerwca/lipca są ogłaszane nowe modele. Prawdopodobnie też tak będzie i w tym roku.

Dla zainteresowanych podajemy link do Amazon.com, ale obawiamy się, że niedługo przestanie on działać.

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 7

To żaden dowód na premierę. Ile już było na Amazonie książek o iWorku ’11, a samego pakietu jak nie było, tak nie ma. Poza tym, jak można pisać książkę o telefonie, do którego oprogramowania na razie nie mają dostępu nawet sami deweloperzy.

Tymczasem ojciec Mac OS X, Bertrand Serlet, odchodzi z Apple i cisza w tym temacie. Może warto by przytoczyć o tym kilka słów? Ja czekam na nowego iPhone’a, fakt, ale jak będzie to będzie i wówczas się dowiem, czy chcę go mieć czy też nie :] Plotki – zbędne. Nie tasuję przy nich.

To oczywiste – reklama, czego dowodem jest ten “news”.

Dominik – bez urazy, ale też litości ;), w trosce o poziom publikowanych pod marką iMagazine informacji muszę zareagować na tą prowokacyjną wiadomość. Autorzy w/w wirtualnej książki będą mieli dostęp do iPhone X jak trafi do sprzedaży i na 99,99% opierają swoje plany na powszechnie dostępnym kalendarzu, który przedstawiony jest ładnie tu: http://buyersguide.macrumors.com/#iPhone
Znacznie lepiej zrobiłbyś opierając news na danych z w/w strony – byłby bardziej wiarygodny i przede wszystkim budził mniej kontrowersji. Dominik, powinieneś zdać sobie sprawę, że publikując podobne “rewelacje”, okraszając je sensacyjnym komentarzem i nadając im równie beznadziejne tytuły powodujesz tabloidyzację iMagazine. Czy naprawdę na tym ci zależy? Chyba nie tędy droga. Czytając je przypomina mi się taki oto dowcip:

“- Czy to prawda, że w Moskwie na Placu Czerwonym rozdają za darmo mercedesy?
– Tak, to prawda, tyle że nie w Moskwie, a w Leningradzie, nie na Placu Czerwonym, tylko na Newskim Prospekcie, nie mercedesy, tylko rowery, i nie rozdają, tylko kradną.” :)

A to nadaje się wprost do siga:
“Możemy w związku z tym też z dużą dozą prawdopodobieństwa być pewni”
autor: DOMINIK ŁADA, 23/03/2011 iMagazine.pl

Zabawne, prawda? :)))