iMagazine

Sandy Bridge w iMakach za 4 do 6 tygodni

23/03/2011, 09:28 · · · 2

Brian Tong z CNet, powołując się na pewne źródło, donosi o nowych iMakach, które mają pozostać z niezmienionym designem, ale z najnowszą i najszybszą technologią Intela pod maską. Otrzymałyby również Thundebolt za MacBookami Pro.

Jak wiecie, w testach obecnie mamy najnowsze MacBooki Pro i są to piekielnie mocne maszyny — jak już wspominałem, przydomek Pro w końcu nabrał realnego znaczenia, również za sprawą nowego portu. A to przecież mobilne wersje CPU!


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Adrian napisał(a):

Jest to oczywista oczywistość, że nowe komputery Apple dostaną nowe złącze. Ciekawe tylko czy Air dostanie ten port.. Jeśli tak, to podłączony pod monitor z dyskiem byłby killerem MacBooków, może iMaców i Mini. Moim zdaniem super sprawa. Wpinam się 11 calowym „terminalem” w robocie pod potężne maszyny jednym kablem. Potem odłączam jeden kabelek i zabieram kilogram ze sobą.

Zastanawia mnie czy nowe małe urządzenia dostaną złącze Thunderbolt. Ale nowy iPad 2 ma tylko usb. To też by było super jakby telefony, tablety i odtwarzacze miały 10GB transfer. Po przemieleniu biblioteki synchronizacja trwałaby w przypadku najbardziej wypasionego iPada – 6 sekund. Maksymalnie 6 sekund

Anonim napisał(a):

Myśle ze Apple strzelilo by sobie w kolano umieszczając szybkie złacze do MBA. IMHO drastycznie spadła by sprzedarz MBP.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK