iMagazine

iPad 2 w Polsce – ceny i prawdopodobna dostępność

25/03/2011, 10:07 · · · 8

Dziś po godzinie 17.00 ma odbyć się premiera iPada 2 w Polsce. Wg informacji, które dostajemy z różnych stron Polski (pozdrawiamy południe), w związku z ograniczoną ilością iPadów 2 przysłanych do Polski przez Apple, nie wszędzie będą one dostępne od razu.

Polska, choć jest dużym krajem i wreszcie docenionym przez Apple na równi z innymi (dostajemy iPada 2, przynajmniej teoretycznie, tego samego dnia co inne „ważne” kraje, czyli w pierwszym rzucie po USA), to nie przełożyło się to podobno na wielkość dostawy, pomimo wielkości zamówienia.

Podobną sytuację mamy na całym świecie. W USA dostępność jest nadal ograniczona (w onlinowym sklepie to jest nawet 3-4 tygodnie), w Japonii premiera została przełożona, a w pozostałych krajach ustawiają się kolejki. Wg naszych informacji, w pierwszej kolejności iPady 2 mają trafić na rynek warszawski, a od weekendu lub zaraz po nim dopiero dalej, niestety. Powiedzmy sobie szczerze, i tak jest dobrze że jesteśmy w pierwszej transzy, a nie że dostajemy za pół roku.

Ceny, które udało nam się ustalić, z dużą dozą prawdopodobieństwa będą wyglądały w następujący sposób:

  • 16 GB WiFi 2049 zł
  • 32 GB WiFi 2469PLN
  • 64 GB WiFi 2899 zł
  • 16 GB WiFi+3G 2549PLN
  • 32 GB WiFi+3G 2979PLN
  • 64 GB WiFi+3G 3399PLN
  • smart cover poliuretanowy 169PLN
  • smart Cover skórzany 299PLN
  • kabel HDMI 169PLN

Więcej informacji mamy mieć potwierdzonych dziś po godzinie 12.00


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Robert Lange napisał(a):

ech, tylko warszawa?
a myślałem, że sobie jeszcze dzisiaj chociaż pomacam…

Paweł Dzięgielewski napisał(a):

na stronie media markt cenę za 3g 16GB podają jako 2899!!!
http://bit.ly/hmywRr
EDIT: już poprawiono…

Maciek napisał(a):

wlasnie obdzwonilem wszystkie saturny oraz media markty i wszedzie wstrzymane sa dostawy z wyjatkiem warszawy…tak samo ispoty…apple poinformowalo dzisiaj rano, ze paczki nie wyjechaly..wiec tylko w warszawie znajda sie pierwsi wlasciciele ipada2 z polskiej dystrybucji..niezle zrobili w balona

Max napisał(a):

Łatwo było przewidzieć tą sytuację, bez szklanej kuli ;) Po raz kolejny MEGA wpadka – w dniu szumnie zapowiedzianej premiery nie można będzie nawet pomacać produktu, o kupnie nie wspominając. Nie zgadzam się z twoją oceną Dominiku – wcale nie jest dobrze, nie jesteśmy krajem „wreszcie docenionym przez Apple na równi z innymi”, bo na Zachodzie takie historie raczej miejsca nie będą miały. Również tam nie należy oczekiwać wystarczającej ilości iPadów 2, ale z pewnością będą dostępne na pokaz. To jest kolejna duża porażka Apple Polska. Powinni zabezpieczyć na dzień premiery odpowiednią ilość iPadów 2 przynajmniej jako demonstracyjne egzemplarze dla każdego APR, których przecież nie są setki. Nic nie tłumaczy tej porażki.

Robert Stachnik napisał(a):

Teraz rozmawiałem z pracownikiem Media Markt Szczecin, nie ma towaru i nie wie czy dojedzie.Podjadę tam, zobaczę jak będzie :)

Robert napisał(a):

Szczecin Media Markt brak iPada2

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK