iMagazine

Premiera iPada 2 w Złotych Tarasach

26/03/2011, 11:59 · · · 7

Dostaliśmy film od jednego z naszych czytelników, pozdrowienia dla MacBoocka, z wczorajszej premiery iPada 2 w warszawskich Złotych Tarasach. Tutaj kolejka była chyba zdecydowanie największa. Wg informacji, podobna kolejka była też pod Saturnem, który był niedaleko od iSpota.

[iframe http://www.youtube.com/embed/4IcMRdPkyR8 560 349]


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Michał Zieliński napisał(a):

Dobrze, że nie mieszkam w Warszawie, bo pewnie bym w niej też stał ;)

Dariusz R. Hapoń napisał(a):

Ech, a ja muszę czekać aż będą dostępne w sprzedaży internetowej, bo przecież nie będę jechał do Krk (z ~2,5h samochodem), żeby sobie postać i wrócić z niczym.
Żonę udało się przekonać dopiero wczoraj około 18:00, więc siedzę i czekam (bez rezerwacji). Ciekawe kiedy będzie można już kupić swobodnie.

Robert Stachnik napisał(a):

iPady 2 dziś w Szczecinie w Media Markt :) zapisy z wczoraj zrobiły swoje nie została ani 1 szt. akcesoria czyli nakładka magnesowa w 5 rodzajach kilka szt i to na tyle

Anonim napisał(a):

Pozdrawiam Grześka w koszulce I’m a Mac :-)

Anonim napisał(a):

Najlepsze w sumie było jak się ludzie wpychali :-)

Anonim napisał(a):

A są chociaż do obejrzenia w ispocie w Krk? I czy po jakiś inny produkt Apple były w Polsce kolejki i to takie duże?

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK