iMagazine

WWDC 2011 – od 6 do 10 czerwca

28/03/2011, 15:40 · · · 4

Apple informuje dziś w komunikacie prasowym o terminie w jakim będzie się odbywała tegoroczna konferencja WWDC. Będzie to w dniach 6 – 10 czerwca tego roku w standardowym dla tego wydarzenia miejscu, czyli Moscone Center w San Francisco. WWDC to konferencja dla developerów na której mogą się oni zapoznać z produktami Apple, ale zwyczajowo już, otwierające je Keynote Steve Jobsa przynosi informację o wielu nowych produktach jakie firma zamierza wprowadzić w najbliższym czasie.

Tegoroczna konferencja będzie poświęcona przyszłości systemu iOS oraz Mac OS X.

W zeszłym roku na tej konferencji został zaprezentowany iPhone 4, wydaje się wiec, że znamy już datę prezentacji iPhone 5.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

Moridin napisał(a):

W zeszłym roku na tej konferencji został zaprezentowany iPhone 4, wydaje się wiec, że znamy już datę prezentacji iPhone 5.

No to zaczepię Cię Norbercie: w zeszłym roku śnieg padał w kwietniu. W tym roku też zatem musi. :-)

Anonim napisał(a):

Jesli ukaze sie niedlugo bialy iPhone jak obiecywal Phill to chyba nie zma na to szans. wcale by mnie nie zdziwilo jakby Apple zmienilo cykl na przedswiateczny- co by nie mowic wieksza sprzedaz

Anonim napisał(a):

Podobnie jak Wojtek, uwazam ze nie bedzie iP5 na WWDC ’11

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK