iMagazine

Nie tylko nas denerwuje opóźniający się biały iPhone

06/04/2011, 23:07 · · · 1

Dzisiaj pojawiło się sporo informacji, że białego modelu w wersji 4 jednak nie będzie. Plotki jak zwykle i to mało wiarygodne, więc pomijam je zupełnie. The Loop też donosi, że nie będzie prezentacji iPhone’a 5 pod koniec czerwca (po WWDC). Na osłodę pozostaje nam fakt, że nie tylko my czekamy i denerwujemy się brakiem białego modelu:


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Anonim napisał(a):

a mnie już wnerwia oczekiwanie na ipada 2, ostatnio gadałem z jakimś kolesiem z iSpota i mówił że dostają 1-2 szt tygodniowo,heh ciekawe czy kupie przed wakacjami………

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK