iMagazine

W przyszłym tygodniu będzie większa aktualizacja MS Office 2011

08/04/2011, 17:55 · · · 2

Wg informacji, którą dostaliśmy od Microsoft, w przyszłym tygodniu będzie udostępniony Service Pack 1 dla pakietu Microsoft Office 2011 for Mac.

Z najciekawszych i chyba najważniejszych nowości, które zostaną wprowadzone w SP1 będzie umożliwienie synchronizacji Outlooka z systemową książką adresową, iCalem, notatkami i zadaniami, czyli funkcjami opartymi o Sync Services.

Jest do duży krok na przód dający nam, użytkownikom większą swobodę w podejmowaniu decyzji jakie rozwiązanie wybrać. Bardzo mi się ten kierunek, który obrał Microsoft podoba.

Poniżej znajdziecie tabelkę z informacją o możliwościach synchronizacji, które będą udostępnione w SP1.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Anonim napisał(a):

Jest do duży krok na przód dający nam, użytkownikom większą swobodę w podejmowaniu decyzji jakie rozwiązanie wybrać.

Teraz to oni mogą :) Nie mam zamiaru korzystać z Outlooka.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK