iMagazine

Nadgryzieni – 27 – Zajarany jak szczerbaty na suchara

14/04/2011, 19:12 · · · 4

Nadgryzieni

rozmowy o Apple

Odcinek 27

Zajarany jak szczerbaty na suchara

Witamy po niezamierzonej przerwie — niestety nawarstwiło się kilka powodów, z których tyle to trwało, ale zdecydowaliśmy się już poczekać na 12/04, aby zobaczyć co też Apple zaprezentuje podczas trwania NAB w Las Vegas.

W dzisiejszym odcinku przede wszystkim rozmawiamy o nowym Final Cut Pro, ale również wygląda na to, że zmieni się świat „za-simlock-owanych” iPhone’ów … Norbert dostarcza nam sporo ciekawych informacji, których warto posłuchać. Przy okazji wspominamy jeszcze o kluczach, ławach i konkurencyjnych tabletach.

Na koniec jeszcze dodam, że ze względu na masową oszczędność czasu, Nadgryzieni prawdopodobnie będą publikowani w formacie MP3 zamiast AAC — stracicie niestety obrazki i rozdziały, ale na każdej sztuce oszczędzam dobre dwie godziny … Powinno to przyśpieszyć pojawianie się odcinków … Jako ciekawostkę dodam, że player audio teraz jest w HTML5, czyli możecie bez problemów odtwarzać go za pomocą iUrządzenia prosto z mobilnego Safari.

Jeśli macie pytania to tradycyjnie zapraszamy do komentarzy tutaj lub na Facebooku.

Subskrybujcie Nadgryzionych w iTunes — zdecydowanie najwygodniejsza metoda.

Spis treści:

  • 23″ tablet od Lenovo;
  • Dziura w Dropboxie;
  • App pozwalający nienarodzonemu dziecku wybrać sobie imię;
  • ława bazująca na designie iPhone’a
  • iPady dla LOT Business Lounge
  • AirPlay załamany
  • Mobee Magic Bar
  • Maki z hi-resowym ekranem?
  • Zdejmujemy simlocka z iPhone’a — na stałe!
  • Final Cut Pro X

Zapraszamy do odsłuchu:

Zapraszamy do odsłuchu:

Czas: 1:02:49 (28.8MB) | Pobierz

Subskybuj „Nadgryzionych” w iTunes


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Anonim napisał(a):

Moja jutrzejsza klasowa będzie musiała poczekać ;)

Anonim napisał(a):

W sprawie iPad-ów na lotnisku Chopina: iPad-y są dostępne od końca grudna i mają założone ograniczenia dostępu praktycznie na wszystkie funkcje, oprócz korzystania z wgranych aplikacji – gazet i magazynów anglojęzycznych. iPady nie są wystawione tak jak na wizualizacji, o której rozmawialiście. O iPada można poprosić w recepcji poczekalni, a w zastaw zostawia się dokument. Pani z recepcji bardzo się dziwiła, gdy chciałem wypożyczyć iPad-a i kilka razy powtarzała, że wgrana jest tylko prasa anglojęzyczna.

Mimo tego, że Safari jest zablokowane można przeglądać internet. Wystarczy kliknąć w jedną z reklam dostępnych w aplikacjach, aby otworzyła się strona internetowa reklamodawcy, a potem już poszukać linka do Facebooka lub Google’a i poprzez wyszukiwarkę można się dostać, gdzie się chce :-)

Anonim napisał(a):

A jeżeli chodzi o odtwarzanie DVD na Apple TV, to wystarczy film skonwertować HandBrakiem i wrzucić do biblioteki

Dominik Łada napisał(a):

ten sposób znam i stosuje, ale zajmuje trochę czasu. Fajnie by było jakby można było bezpośrednio z DVD puszczać.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK