iMagazine

MacBooki Air z szybszymi SSD

17/04/2011, 20:58 · · · 6

MacBooki Air korzystają, a raczej korzystały dotychczas z dysków SSD Toshiby. Montowano modele X-gale (TS128C), które miały całkiem przyzwoite parametry: odczyt na poziomie 211 MB/s i zapis 183 MB/s. Takie właśnie wyniki osiągnął nasz testowy MacBook Air 13″ w AJA System Test:

Anandtech dzisiaj donosi, że udało im się ustalić, że od jakiegoś czasu dostępne są dyski z oznaczeniem SM128C — producentem prawdopodobnie jest Samsung, ale nawet jeśli nie, to wykazują jeszcze lepszy parametry:

Jak widać z powyższej tabeli od Anandtech, wzrost szybkości nowego dysku jest znaczny! Rejon 50 MB/s i 35 MB/s przewagi, odpowiednio w odczycie i zapisie to całkiem zacny wynik.

A jaki macie SSD w Waszym MBA?


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Robert Stachnik napisał(a):

bardzo ładnie jestem za :) ale kiedy nowy miniMac bo czekam od 4 miesięcy :(

Moridin napisał(a):

Też ciekaw jestem …

Dariusz Gardyński napisał(a):

Ooooo… i ja również i to bardzo, bardzo, bardzo…

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK