iMagazine

Koniec z promocjami dla MobileMe i iWork

19/04/2011, 21:51 · · · 1

Dotychczas w USA dostępne były promocje na MobileMe i iWork jak kupowało się nowy komputer. Jeśli wierzyć niektórym byłym pracownikom sklepów Apple, to było też spore ciśnienie na sprzedawanie tych produktów. Z dniem 18/04/11 jednak zakończono specjalne obniżki na oba wspomniane produkty, jak donosi Cult of Mac.

Od jakiegoś czasu już krążą plotki na temat zmian w przyszłości MobileMe — od zamiany go w swojego rodzaju skrytkę na naszą muzykę, poprzez całkowicie przekształcenie go w darmową usługę. Jaka będzie prawda zapewne dopiero okaże się jak Apple ją upubliczni, a w międzyczasie możemy jedynie próbować formować własne wnioski. Współczuję tylko osobom, które między styczniem, a lipcem tego roku muszą zapłacić za przedłużenie MobileMe …

Co do iWork to podejrzewam, że koniec z obniżkami wynika z faktu, że Apple skupi się na sprzedawaniu go przez Mac App Store. Nie dość, że jest w ten sposób tańszy, to można jeszcze kupić tylko wybrane/potrzebne aplikacje zamiast z góry płacić za cały pakiet. Być może w przyszłości będzie też jakiś sposób na oferowanie upustów dla wybranych klientów — na dzień dzisiejszy niestety można tylko manipulować cenami dla wszystkich, tak jak ma to miejsce w iOS App Store.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Radek Boczar napisał(a):

W Lutym przymierzałem się do zakupu… ;) ale w dobie dzisiejszych plotek chyba jeszcze się wstrzymam…
Oczywiście mam nadzieję że będzie free!

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK