iMagazine

iTunes 8.2.1 za stare dla iTunes Store

26/04/2011, 17:50 · · · 3

Serwis www.9to5mac.com informuje, że Apple zablokowało dostęp do sklepu iTunes Store ze starych wersji iTunes. Blokowane są wersje 8.2.1 i każda niższa. Gdy z takiej wersji spróbujecie wejść do iTunes Store to otrzymacie informację o konieczności zrobienia upgrade do wersji 10. Jest to o tyle ważna informacja, że wersja 8.2.1 to ostatnia jaką można zainstalować na komputerach Mac z procesorami PowerPC G3. Są on obecne w wielu starych ale ciągle działających komputerach, np w popularnym iMac G3, jakiego mamy w biurze.

Czy Wy macie działające i używane Maki z serii G3?


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

Miłosz Bolechowski napisał(a):

Oczywiście – iBook G3 działa zarówno jako maszyna do pisania, jak i nocny marek, kiedy trzeba pobrać/wysłać coś dużego (trzymany na strychu, sterowany via LogMeIn)

Janusz Lirski napisał(a):

Oczywiście – iMac G3 służy mojej żonie bo ona dużo nie potrzebuje :-) Kupować nie musi więc ma tam iTunes 7.7.1 i spokój….

Kinga Ochendowska napisał(a):

Jasne, że mamy – porozdawaliśmy wszystkim znajomym! iBook G3, i nawet dwa iMaki ;-) Cudny sprzęt i wciąż działa ;-)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK