iMagazine

Konkurs CSOP dla iPhone 4

27/04/2011, 15:15 · · · 2

Miło mi poinformować, że mamy kilka prezentów od CSOP do rozdania. Są to pokrowce dla iPhone’a 4 (sztuk 5) — konkretnie te na zdjęciu powyżej. Konkurs ponownie będzie rozegrany na Facebooku. Aby wziąć udział wystarczy przeczytać dokładnie poniższe instrukcje.

Konkurs

  1. Należy nas „ulubić” na facebook.com/iMagazinePL.
  2. Na swojej tablicy na Facebooku należy napisać:Uwaga, @iMagazine.pl prosi właścicieli o odbiór pokrowców do iPhone 4, które przez przypadek znalazły się u nas w redakcji dzięki firmie CSOP. Dajcie znać swoim znajomym czy przypadkiem nie zostawili ich u nas i nie chcą ich odebrać.

    Proszę drugie słowo, @iMagazinePL, wpisać ręcznie! Tylko wtedy pojawi się lista linków do wyboru.

    Ważne: pod wpisywaną wiadomością trzeba kliknąć w kłódkę i ustawić, aby post był widoczny dla wszystkich inaczej nie zobaczymy go na naszej tablicy.

  3. Następnie należy do nas na adres konkurs małpa imagazine kropka pl wysłać swoje dane adresowe (imię, nazwisko i adres). Przesyłki wysyłane są poleconym, więc muszą to być prawdziwe dane zgadzające się z Waszymi danymi na Facebooku.
  4. Jeśli powyższy wpis nie będzie widoczny na naszej tablicy to zgłoszenie nie jest brane pod uwagę — proszę to potwierdzić.
  5. Prosimy O NIE WPISYWANIE ZDANIA Z PKT. 1 NA NASZEJ TABLICY.

Tradycyjnie pięć pierwszych osób zgarnia pokrowce. :-)

Powodzenia!!!

Update:

Wpis na FB ma wyglądać podobnie jak na powyższym obrazku. Zwróćcie uwagę, że iMagazine.pl jest podkreślone, a kłódka ustawiona na „wszyscy”.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Anonim napisał(a):

Ciekawa sprawa. Nawet kolorki ludzkie, bez pstrokacizny…. ale śmiecić na FB nie będę ;)

Anonim napisał(a):

z całym szacunkiem ale z tym FB to już przesadzacie. prędzej założę konto na redtube niż na „fejsie”…..

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK