iMagazine

Koncepcja powiadomień na iOS [wideo]

04/05/2011, 14:13 · · · 10

Andreas na Vimeo zaprezentował swoją wizję powiadomień dla iOS. Widziałem już kilka implementacji, w tym kilka rozwiązań, które dostępne są po jailbreaku, ale ta bije na łeb wszystko. Przede wszystkim wygląda jakby zrobił ją Apple — jest prosta i intuicyjna, rozwiązana doprawdy po mistrzowsku. Zresztą po co mam zachwalać — zobaczcie sami:

A Wam się podoba?


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Stefan Miauł napisał(a):

Powiem tak mam naprawde strasznie ogromna nadzieje ze bedzie to cudo w iOs 5 jest swietne, intuicyjne i naprawde Jabłuszkowe. Wojtek ale miales farta ze na to trafiles rewelka ;)

Moridin napisał(a):

Jaki fart?! To wszystko zaplanowane. :-)

Już chyba wczoraj albo przedwczoraj znalazłem, ale dopiero dzisiaj przypomniałem sobie, aby wrzucić jak przeglądałem cóż tam zagwiazdkowałem w Reederze. Zresztą nawet gdyby 3 doby mieściły się w 24 godzinach to nie starczyłoby czasu na napisaniu o wszystkim o czym bym chciał …

Jaromir Kopp napisał(a):

Dobre – jedynie osobna aplikacja (ikonka) trochę mi nie pasuje, choć jest do przyjęcia zwłaszcza, że i tak nie mam lepszego pomysłu ;-) Reszta bardzo OK

Robert Lange napisał(a):

Ciekawe jak to naprawdę będzie wyglądać.

Koncept fajny, ale czy Apple wpadło na to samo? Trudno powiedzieć. Ja bym wątpił.

Michał Zieliński napisał(a):

Raczej jeśli coś takiego wymyślili to teraz zmieniają ;) Zobaczymy coś emejzing, coś co nie śniło nam się nigdy i na maksa ułatwi korzystanie z powiadomień. Albo oleją sprawę i stwierdzą że tak jest dobrze…

Anonim napisał(a):

fajna sprawa.
Jedyne co mi nie podoba się to powiadomienia na LockScreen – tam mam coś dużo bardziej przydatnego – LockInfo z Cydia

Wojciech Majka napisał(a):

no pierwszy niegłupi pomysł z którym mógłbym sie zgodzić. bardzo profesjonalnie to wygląda jednak dla mnie już niepotrzebna jest ta dodatkowa ikona.

Michał Rajpert napisał(a):

powiadomienia na tym poziomie chciałbym zobaczyć w iOS 5.0, bo trzeba sobie szczerze powiedzieć, że koncepcja powiadomień do tej pory sprawdza się gorzej niż Biedronki Smudy.

Michał Rajpert napisał(a):

powiadomienia na tym poziomie chciałbym zobaczyć w iOS 5.0, bo trzeba sobie szczerze powiedzieć, że koncepcja powiadomień do tej pory sprawdza się gorzej niż Biedronki Smudy.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK