iMagazine

iMagazine 5/2011 – Macbook Pro 15″, Charlie, LEGO, Dragon Age II

06/05/2011, 23:48 · · · 18

Wiosna. Wiosna pełną gębą. Właśnie minęły święta, które miały być pogodne, a nie były. Siedzę teraz w redakcji. Okno otwarte, w tle szum samochodów, rozmowy ludzi. Słońce. Ciepło. Trudno się w takiej aurze skoncentrować. Nie mogło tak być kilka dni temu? Chyba trzeba się gdzieś wynieść ze swoim makiem lub przynajmniej iPadem. Popracować na świeżym powietrzu. W parku? Polecam. Koniecznie zabierzcie ze sobą najnowszy numer iMaga, w którym znajdziecie dużo ciekawych artykułów, idealnych do poczytania w wolnej, przynajmniej teoretycznie, chwili.

Tylko nie dajcie się namierzyć tym, którzy Was śledzą!

Aha i bardzo ważne – w tym numerze dzięki firmie Rafko mamy dla Was do wygrania w konkursie m.in. super zestaw głośników Roth Audio Charlie 2.1!

Zapraszam do lektury i komentowania na naszej stronie i Facebooku.

Plik PDF – 19,6MB (89 strony)

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z
App Store

bann_1606_300x250_hr

Pobierz aplikację z App Store

pobierz

Jeśli chcesz pobrać najnowsze wydanie iMagazine, to zapisz się do naszego newslettera, w którym dostaniesz link do niego.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z App Store.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Jacek Januszewski napisał(a):

Nareszcie, doczekać się nie mogłem – jednak fajny macie ten magazyn :) …no i standardowo będę się czepiał! W tamtym miesiącu numer nie pojawił się w egazetach, w tym widzę, że okładka już się zaktualizowała, ale numeru wciąż brak (więc podejrzewam, że problem ten sam).

Dominik Łada napisał(a):

to jest bardzo dziwna sytuacja. Ja też nie miałem w eGazetach poprzedniego iMaga na początku, ale potem się pojawił. Mam go normalnie tak jak wszystkie poprzednie. Najnowszy numer już też mam ściągnięty.

Może spróbuj ponownie zasubskrybować iMag a w eGazetach?

Jacek Januszewski napisał(a):

Zasubskrybowanie jeszcze raz rozwiązało problem – dzięki!

Anonim napisał(a):

Bug:
Strona 14. gorny lewy róg: Czemu z małej literki :)

Anonim napisał(a):

Oraz strona 29. Lewy i prawy dół, lepiej by może było jakby odnośniki strzelić, a nie suchy link

Tak wiem czepiam się, jak mam odpuścić sobie to dajcie znać ;-)

Przemek Marczynski napisał(a):

Po tak głębokich komentarzach przychodzi mi na myśl pomysł o wyłączeniu dyskusji nad nowym wydaniem iM.

Anonim napisał(a):

Ej, kurcze to nie bylo zlosliwe czy cos, Przynajmniej nie mialo byc, jezeli brzmi inaczej to najmocniej przepraszam. Poprostu sugeruje co fajnie by bylo zmienic, polepszyc by iMaga sie lepiej czytało. Nie musicie ich czytac ani sie tez nimi sugerowac, ale sadzilem ze jestescie otwarci na uwagi.

:-)

Tomasz Kuc napisał(a):

OK, bez urazy. Myślę, że chodziło Przemkowi o to, żeby skupić się na treści – choć fajnie, że komentujecie formę. Jako nadzorujący projektant oglądam komentarze zawsze. Niewiele jest tu na moja obronę – ale ogólnie odpowiem, ze jest problem z obsługą hiperłączy np. przez egazety.pl Trzeba je podawać explicite (co nie jest wygodne przy złamanych linkach – te z kolei trzeba olinkowywac ręcznie, automat w Acrobacie nie daje dobrych efektów). Rozwiązaniem wydaje się bit.ly – i myślę o takim rozwiązaniu, szczególnie, że treści z odnosnikami pojawia się coraz więcej (także w samym mięsie artykułów, nie tylko jako dodatkowe notki).

Anonim napisał(a):

:( str 52 , iTemplatesss.. nie jest darmowy

Jebacz Kóz napisał(a):

Super pomysł wychodzić z przegrzewającym się Mac’kiem na słońce ;)

Moridin napisał(a):

Działa? Działa … :)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK