iMagazine

iAM — testuję betę AutoMapy

08/05/2011, 23:05 · · · 8

Od jakiegoś czasu prowadzę beta testy iAM, czyli Automapy na iPhone. Mam regularnie dostęp do najnowszych wersji — pojawiają się na tyle często, że nie nadążam z ich aktualizowaniem. Podniosłem rękawicę rzuconą jakiś czas temu w komentarzach — było sporo krytyki AutoMapy.

W miniony weekend miałem pierwszą prawdziwą okazję przetestowania jej w dłuższej trasie, poza miastem. Zdaję sobie sprawę, że wersja, którą mam zainstalowaną jest odmienna od tej obecnie w App Store, niemniej jednak kilka rzeczy mi się bardzo podobało, a kilka mniej.

Z mocnych stron mogę wymienić widok 3D i genialny panel „Pilota” widoczny na screenshotcie — daje naprawdę sporo ciekawych informacji. Bezwzględnie najsłabszym elementem jest automatyczne wyłączanie muzyki odtwarzanej z iPod.app jeśli nadawany jest komunikat głosowy — powinna być wyciszana/przyciszana tak jak to działa w innych nawigacjach.

Tyle tytułem poinformowania Was o testach — jak macie pytania to zostawcie komentarz.

P.S. Prędkość maksymalna była testowana na zamkniętym odcinku drogi przez profesjonalnego kaskadera. Nie próbujcie tego w domu.

8

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


8
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Michał KruczekMateusz KamińskiDominik ŁadaMoridinKuba Mróz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kuba Mróz
Gość

jak z wyborem kilku wariantow drogi (tj. optymalna, najszybsza, najkrotsza itd) i czy da sie wlaczyc omijannie np. platnych odcinkow, tuneli etc. etc. :)

Moridin
Gość

Hmm jest coś takiego … ale biorąc pod uwagę ile mamy tuneli i moją odległość do najbliższej płatnej autostrady … postaram się to sprawdzić z tunelem w Wawie. ;-)

Dominik Łada
Gość

Wojtek – 255km/h….. nonono……

Moridin
Gość

Musiałem odpuścić, bo policjant mi machał, że otwierają drogę.

Mateusz Kamiński
Gość

255 km/h i do tego robić zrzut ekranu ;) Mi do tego potrzebne dwie kończony…kto trzymał kierownicę? Kolana;) ?

Moridin
Gość

Vmax jest zapamiętywane. Nie jest to prędkośc chwilowa, tylko nawyższa wartość podczas całej podróży.

Michał Kruczek
Gość

a jaki masz silnik w Audi :) ?

Moridin
Gość

@twitter-32990617:disqus : Zawsze 1.6. ;-)