iMagazine

Kolejne rozdawnictwo od CSOP na Facebooku

10/05/2011, 15:08 · · · 4

Wczoraj obiecaliśmy, że w związku z przekroczeniem liczby 1700 fanów na Facebooku będziemy mieli dla Was coś do rozdania.

Tym razem są to dwa mocowania do samochodu z uchwytem dla iPhone 4.

Podobnie jak to było poprzednio, prezenty są od CSOP. Konkurs będzie rozegrany na Facebooku. Aby wziąć udział wystarczy przeczytać dokładnie poniższe instrukcje.

Konkurs

  1. Należy nas „ulubić” na facebook.com/iMagazinePL.
  2. Na swojej tablicy na Facebooku należy napisać:Uwaga, @iMagazine.pl prosi właścicieli o odbiór mocowań samochodowych do iPhone 4, które przez przypadek znalazły się u nas w redakcji dzięki firmie CSOP. Dajcie znać swoim znajomym czy przypadkiem nie zostawili ich u nas i nie chcą ich odebrać. Proszę drugie słowo, @iMagazinePL, wpisać ręcznie! Tylko wtedy pojawi się lista linków do wyboru. Ważne: pod wpisywaną wiadomością trzeba kliknąć w kłódkę i ustawić, aby post był widoczny dla wszystkich inaczej nie zobaczymy go na naszej tablicy.
  3. Następnie należy do nas na adres konkurs małpa imagazine kropka pl wysłać swoje dane adresowe (imię, nazwisko i adres). Przesyłki wysyłane są poleconym, więc muszą to być prawdziwe dane zgadzające się z Waszymi danymi na Facebooku.
  4. Jeśli powyższy wpis nie będzie widoczny na naszej tablicy to zgłoszenie nie jest brane pod uwagę — proszę to potwierdzić.
  5. Prosimy O NIE WPISYWANIE ZDANIA Z PKT. 1 NA NASZEJ TABLICY.

Tradycyjnie kto pierwszy ten lepszy. :-)

Powodzenia!!!

Update:

Wpis na FB ma wyglądać podobnie jak na powyższym obrazku. Zwróćcie uwagę, że iMagazine.pl jest podkreślone, a kłódka ustawiona na „wszyscy”.

 

4

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


4
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
MoridinDominik Łada Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anonimowo
Gość
Anonimowo

Jak zwykle tylko facebook, pozostaje mi tylko przestać tu zaglądać skoro nie szanujecie czytelników bez konta na fb. Szkoda ze nastawiacie sie tylko na tych z tamtad nie robiąc niczego dla wiernych, odwiedzających stronę codziennie, bezpośrednio, dodajac wam sporo odsłon… Dodatkowo nie można tutaj nic pisać bez rejestracji która nie jest możliwa na mobilnych urządzeniach, co totalnie Was dyskfalifikuje w moich oczach jako poważny serwis o Apple. Szkoda, bo wcześniej nawet lubiłem tu zaglądać…

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Ja nie zaglądam tu dla konkursów, tylko dla treści która w przeciwieństwie do tych pierwszych trzyma poziom. Podpisuję się pod Twoimi stwierdzeniami. Jeżeli nie ma Cię na fejsbuku to nie istniejesz, tak jak ja. A jak Cię nie ma to nie bierzesz udziału w konkursach – proste. Widocznie coś w tym jest, coś z tego mają skoro na tym im tak zależy. Ja tam wykazuję zrozumienie. ;)

Dominik Łada
Gość

Przykro słyszeć takie opinie, ale co zrobić. Jak będziesz chciał zafundować jakieś nagrody w konkursie w iMagazine to zapraszamy. Nagrody fundują nam sponsorzy, którzy mają prawa zasugerować nam jak chcą aby konkurs wyglądam. A nagrody są dla Was nie dla nas…

Moridin
Gość

Chciałbym do słów @DominoAqq:disqus dodać tylko, że konieczność rejestracji pojawiła się niedawno z powodów nadmiernego trollowania. Z tego co się orientuję, to można bez większych problemów założyć sobie konto z mobilnego urządzenia na http://disqus.com i potem się tutaj zalogować. Można oczywiście skorzystać z Twittera, Google, FB i paru innych kont, aby zarejestrować się na DISQUSie – jeden login mniej zawsze.

Być może powrócimy kiedyś do braku konieczności rejestracji …