iMagazine

Nadgryzieni Extra – 01 – Audycja Podcasty i podcasterzy z Polskiego Radia Wrocław

15/05/2011, 19:38 · · · 4

Nadgryzieni Extra

rozmowy o Apple

Odcinek 01

Nadgryzieni Extra – 01 – Audycja Podcasty i podcasterzy z Polskiego Radia Wrocław

Mam przyjemność zaprosić Was na pierwszy odcinek z serii „Extra”. Dzięki Jackowi Kuchmistrzowi dostałem zaproszenie do Polskiego Radia Wrocław na audycję na temat podcastów i podcasterów. Miało być nagrania, a poszło na żywo. Stres był … mam tylko nadzieję, że nie wyszedłem na kompletnego idiotę.

Prowadzącym dziennikarzem był Piotr Osowicz, z którym mam wspólne zainteresowania muzyczne — przy okazji cały czas nas podpuszczał przekręcając nazwy i nazwiska. :-)

Jeśli macie pytania to tradycyjnie zapraszamy do komentarzy tutaj lub na Facebooku.

Subskrybujcie Nadgryzionych w iTunes — zdecydowanie najwygodniejsza metoda.

Zapraszamy do odsłuchu:

Zapraszamy do odsłuchu:

Czas: x:x (7.5MB) | Pobierz


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Jaromir Kopp napisał(a):

Wybaczcie, ale nie ma Polskiego Radia Wrocław już kilka lat. Jest Radio Wrocław…Domena prw.pl jest teraz tłumaczona jako „Portal Radia Wrocław ;-)A to Radio jest moim ulubionym ;-) Sam brałem u dział w kilku programach komputerowych w okolicach 1994 roku w których opowiadałem o ówczesnych Macintoshach ;-)

Moridin napisał(a):

Ja starej daty jestem! Piłsudzkiego to nadal Świerczewskiego … Pl. Legionów to PKWN, itp. ;-)

Maciej Kurek napisał(a):

Czegoś tu nie rozumien, audycja na MakoweABC widnieje ponad tydzień a dopiero teraz znalazła się na imagazine, o co chodzi?

Moridin napisał(a):

Aby odcinek trafił do iTunes, musi zostać opublikowany przez Makowe ABC. Stamtąd pobierany jest RSS. Tutaj jest informacyjnie jedynie. Jeśli subskrybujesz Nadgryzionych przez iTunes to automatycznie pobierze Ci się na komputer.

Na każde tysiąc pobrań, jedna osoba słucha go przez WWW.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK