Mastodon

Nadgryzieni Extra – 01 – Audycja Podcasty i podcasterzy z Polskiego Radia Wrocław

4
Dodane: 13 lat temu

Nadgryzieni Extra

rozmowy o Apple

Odcinek 01

Nadgryzieni Extra – 01 – Audycja Podcasty i podcasterzy z Polskiego Radia Wrocław

Mam przyjemność zaprosić Was na pierwszy odcinek z serii “Extra”. Dzięki Jackowi Kuchmistrzowi dostałem zaproszenie do Polskiego Radia Wrocław na audycję na temat podcastów i podcasterów. Miało być nagrania, a poszło na żywo. Stres był … mam tylko nadzieję, że nie wyszedłem na kompletnego idiotę.

Prowadzącym dziennikarzem był Piotr Osowicz, z którym mam wspólne zainteresowania muzyczne — przy okazji cały czas nas podpuszczał przekręcając nazwy i nazwiska. :-)

Jeśli macie pytania to tradycyjnie zapraszamy do komentarzy tutaj lub na Facebooku.

Subskrybujcie Nadgryzionych w iTunes — zdecydowanie najwygodniejsza metoda.

Zapraszamy do odsłuchu:

Zapraszamy do odsłuchu:

Czas: x:x (7.5MB) | Pobierz

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki, mechaniczne klawiatury i zwinne samochody.

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 4

Wybaczcie, ale nie ma Polskiego Radia Wrocław już kilka lat. Jest Radio Wrocław…Domena prw.pl jest teraz tłumaczona jako „Portal Radia Wrocław ;-)A to Radio jest moim ulubionym ;-) Sam brałem u dział w kilku programach komputerowych w okolicach 1994 roku w których opowiadałem o ówczesnych Macintoshach ;-)

Ja starej daty jestem! Piłsudzkiego to nadal Świerczewskiego … Pl. Legionów to PKWN, itp. ;-)

Aby odcinek trafił do iTunes, musi zostać opublikowany przez Makowe ABC. Stamtąd pobierany jest RSS. Tutaj jest informacyjnie jedynie. Jeśli subskrybujesz Nadgryzionych przez iTunes to automatycznie pobierze Ci się na komputer.

Na każde tysiąc pobrań, jedna osoba słucha go przez WWW.