iMagazine

Recenzja iPada 2 [video]

21/05/2011, 23:22 · · · 26

W końcu! Zapraszamy na naszą całkowicie niepoważną, zupełnie wyluzowaną, zaaprobowaną przez Kościół i bulldoga francuskiego, recenzję iPada 2! Przy okazji poruszamy również temat Smart Covera, zastanawiamy się, który model wybrać (WiFi/3G) oraz wypatrujemy rozpraszającej nas spacerowiczki.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Anonim napisał(a):

Bardzo fajnie wyszło,tak dalej pozdrawiam

Anonim napisał(a):

Panowie, z całym szacunkiem, nie da się tego słuchać. Samochody słychać głośniej niż Was……

Moridin napisał(a):

Mieliśmy ukryte mikrofony do nagrania dźwięku, ale okazało się że urządzenie rejestrujące nie wie co to sync.

Maciej Kurek napisał(a):

Fajnie, tylko późno jak na recenzję ipada 2.
Zaczęło się świetnie „nie trzep mi na torbę” :D Ogólnie przyjemnie się ogląda, więcej takich videocast’ów. Wygląda to raczej na Nadgryzionych extra no.2 na polu.

Wszytkie iUżadzenia, racja są produktami na rok, półtora względem iOS’u, ale iPad 2 uważam że utrzyma się bardzo długo, jednak ram,cpu,gpu, prętkość szyny nie jest krokiem naprzód a dwoma, iPad 2 to na pewno urządzenie na dłuższy okres gdy uwzględniamy jego stosunek do pracy na najnowszej wersji iOS.

Thomas Kugi Kugaudo napisał(a):

18:02 „(…)kręcić np. iPhonem 5 filmy, zgrywać je bezpośrednio na iPada(…)”
Czyżbyście mieli nowego iPhone’a na mega tajne testy?? :-) Pochwalcie się! :}

Moridin napisał(a):

Na pewno nic takiego nie powiedziałem. To byłoby wbrew moim zobowiazaniom i mógłbym mieć z tego powodu nieprzyjemności. :)

Jarek Skłodowski napisał(a):

Tragedia, kompletny brak szacunku dla widza. A ten papieros na wizji to już poza granicami dobrego smaku. Było zapalić tuż przed lub po.

fascik napisał(a):

Video jest na luzie, więc nie ma co się wkurzać na fajkę. Obejrzyj Hack5 czy ITidiots – żłopią browary jeden za drugim podczas nagrywania :)

Moridin napisał(a):

Mieliśmy przynieść whiskey, ale Dominik miał gorączkę.

Moridin napisał(a):

To nie są Fakty TVN. :)

Anonim napisał(a):

A mnie to w ogóle nie przeszkadza, nie mówiąc już o braku szacunku dla widza… To ma być luźna recenzja, a nie żeby siedziało dwóch sztywnych panów w krawatach i opowiadało o iPadzie…

Adam Daguerre napisał(a):

Masz rację Jarku. 

Mimo, że Moridin żartuje z Twojej uwagi to podczas oglądania nachodzi mnie tekst z polskiego (samczego) filmu: „do pointy Kornel”.  
Panowie – albo robicie recenzję – nawet i na „luzie” – albo „męczycie kota”. Mimo całej sympatii do Was to daliście ciała. Promujecie Apple’a wiec weźcie przykład choćby z ich prezentacji – przypatrzcie się na czym polega ich luzacki styl. Nie szukając daleko: w SADzie jest/był „oszołom” (bez urazy) od iPod’ów. Prezentacje w Keynote robi /-ł słabe, popija/-ł za kulisami ale show miał niezłe jak na czasy gdy jeździłem na DLS (stare dzieje)…Podsumowując: fajnie ze chcecie „inaczej”, dobrze, że próbujecie… ale mały scenariusz lub wypunktowany konspekt by się przydał. Udanych recenzji życzę.

Robert Stachnik napisał(a):

 Tak tło dźwiękowe masakra :) też mieszkam w mieście :) dzięki z nagranie w hd 

Moridin napisał(a):

Ponad godzinę szukaliśmy miejsca aż nas wyrzucono. Dominik miał gorączkę. Mogliśmy albo tam nagrać, albo czekać aż wyzdrowieje.

Jarek Zakrzewski napisał(a):

 Japie**** dźwięk to masakra w pewnym momencie ledwo słychać was :( ale dzięki za nagranie :)

Moridin napisał(a):

Najciekawsze jest to, że kamera lepiej zbiera dźwięk niż nasze uszy. @SamsungPolska się ucieszy.

Anonim napisał(a):

Panowie, dawałem radę was słuchać (podcast), ale oglądanie wytrzymałem tylko 2 min. Porażka i kompletny brak szacunku dla widzów/słuchaczy, mylony niestety z „luzem”. Zapominacie że ludzie oglądając poświęcają wam swój czas.
Video – przechodnie przed obiektywem, ostentacyjnie palony papieros to już przegięcie. Trzeba było przynieść tą whiskey, popijanie „czegoś” ma jednak zupełnie inną wymowę niż palenie i dmuchanie w obiektyw.
Audio – hałas z ulicy, można było przewidzieć jeśli nagrywa się w takim miejscu i nie ma co obwiniać sprzętu, fizyki się nie przeskoczy.
Jak na recenzję iPada, to zdecydowanie za późno i nie wiele mieliście do powiedzenia, co niestety było widać. 
Mam nadzieję że w przyszłości będzie lepiej ;)
PS: nie znam sie i pewnie już dziadzieję, więc nie musicie się przejmować, jasne że to nie TVN.

Marcel Hoffman napisał(a):

Marudzicie strasznie. Jakby panowie przyszli w garniturach, rozmawiali na sali konferencyjnej byłoby lepiej? Ten luz był świetny (palenie wręcz mega^^) i cieszyłbym się gdyby raz na jakiś czas Nadgryzieni byliby realizowani w tej formie (może tylko z nieco lepszym dźwiękiem)

Moridin napisał(a):

No widać, że jest kontrowersyjnie przynajmniej – albo się podoba, albo nie. :-)

@fracek:disqus mieliśmy nagrywać w BUWie, ale nas wywalili – tam jest cicho. Dominikowi rosła gorączka, więc nie mieliśmy wyboru.

Dariusz Gardyński napisał(a):

Dziesięć razy to powtarzasz, a ludzie i tak nie rozumieją :/.

Co do recenzji – jak dla mnie to ok, nawet czegoś się dowiedziałem nowego :).

Anonim napisał(a):

taki lekki oftop, może utworzycie forum imagazine ? było by miejsce na wymianę doświadczeń między ios userami i zapewne znalazł by się kącik na lanie pomyj dla hejterów ;-) 

Marcel Hoffman napisał(a):

Po co robić kolejny śmietnik? Od tego jest myapple ;) 

Paweł Bil napisał(a):

 A mi się to podobało, na luzie i ten papieros tez był ok pozdrawiam i czekam na dalsze filmiki

Anonim napisał(a):

Podoba mi się. Gwiazdami nie będą ale jak to mówią ” pierwszy raz zawsze boli”
Ale mam pytanie w sprawie SC SmartCovera
Lepszy jest ze skóry czy poliuteranowa /aż trudno wymówić/?

Moridin napisał(a):

Wedle uznania – osobiście nie widzę (już) sensu płacić za skórę. Poliuretanowe mają pastelowe kolory i jeśli Ci takie nie przeszkadzają to bierz śmiało. Skóra jest bardziej elegancka, ale sprowadza się to do gustu tylko i wyłącznie.

Membasta Membastam napisał(a):

testowa bilioteka vod na apple:
htp://77.252.6.103/apple/list.aspx

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK