iMagazine

Apple wymienia bottom case w MacBookach za darmo

31/05/2011, 08:51 · · · 7

Kilka dni temu, Apple opublikował dokument na swoich stronach, który może zainteresować właścicieli białych MacBooków wyprodukowanych pomiędzy 10/2009, a 4/2011:

Apple has determined that under certain circumstances the rubber surface on some MacBooks may separate from the bottom case of the system. MacBooks shipped between October 2009 and April 2011 may experience this issue.

Apple stwierdziło, że w niektórych przypadkach, gumowa powierzchnia w niektórych MacBookach może się odseparować od dolnej części obudowy. Dotyczy to MacBooków dostarczonych pomiędzy październikiem 2009, a kwietniem 2011.

Ostatnio zupełnie przypadkiem skorzystałem z programu Apple dotyczącego napraw zawiasów w MacBookach Air pierwszej generacji, ale to temat na osobny wpis.

7 opublikował dokument na swoich stronach, który może zainteresować właścicieli białych MacBooków wyprodukowanych pomiędzy 10/2009, a 4/2011 (...)" target="blank" class="linkedin">

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


7
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Marta WójcikTomasz KunickiJacek NawrockiMoridin Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Rafał Złotorowicz
Gość

czy mogę zatem pójść ze swoim macbookiem do ispota (gdzie był kupiony) i wymienią mi tak po prostu dolną obudowę?

Moridin
Gość

Nie, bo iSpot nie prowadzi serwisu. Udaj się do iSource na Działkowej (lub wyślij). Jeśli odkleja się guma od dołu to wymienią Ci.

Jacek Nawrocki
Gość

Rzeczywiscie, jakies 2 msc temu wymienili mi to po gwarancji. Bottom case i pekajaca obudowa matrycy przy zawiasach to chyba najwieksze wady tego komputera. 

Tomasz Kunicki
Gość
Tomasz Kunicki

Ciekawe kiedy ktos zrobi promocje na wymiane sprzetu starszego Appla na nowego

Anonimowo
Gość
Anonimowo

I jak tu ich nie kochac :)

Marta Wójcik
Gość
Marta Wójcik

można to bez problemu wymienić samemu i górny i dolny case, tutorial macie na: http://macoutlet.eu w newsach :)