iMagazine

Apple wymienia bottom case w MacBookach za darmo

31/05/2011, 08:51 · · · 7

Kilka dni temu, Apple opublikował dokument na swoich stronach, który może zainteresować właścicieli białych MacBooków wyprodukowanych pomiędzy 10/2009, a 4/2011:

Apple has determined that under certain circumstances the rubber surface on some MacBooks may separate from the bottom case of the system. MacBooks shipped between October 2009 and April 2011 may experience this issue.

Apple stwierdziło, że w niektórych przypadkach, gumowa powierzchnia w niektórych MacBookach może się odseparować od dolnej części obudowy. Dotyczy to MacBooków dostarczonych pomiędzy październikiem 2009, a kwietniem 2011.

Ostatnio zupełnie przypadkiem skorzystałem z programu Apple dotyczącego napraw zawiasów w MacBookach Air pierwszej generacji, ale to temat na osobny wpis.

opublikował dokument na swoich stronach, który może zainteresować właścicieli białych MacBooków wyprodukowanych pomiędzy 10/2009, a 4/2011 (...)" target="blank" class="linkedin">

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Rafał Złotorowicz napisał(a):

czy mogę zatem pójść ze swoim macbookiem do ispota (gdzie był kupiony) i wymienią mi tak po prostu dolną obudowę?

Moridin napisał(a):

Nie, bo iSpot nie prowadzi serwisu. Udaj się do iSource na Działkowej (lub wyślij). Jeśli odkleja się guma od dołu to wymienią Ci.

Jacek Nawrocki napisał(a):

Rzeczywiscie, jakies 2 msc temu wymienili mi to po gwarancji. Bottom case i pekajaca obudowa matrycy przy zawiasach to chyba najwieksze wady tego komputera. 

Tomasz Kunicki napisał(a):

Ciekawe kiedy ktos zrobi promocje na wymiane sprzetu starszego Appla na nowego

Anonim napisał(a):

I jak tu ich nie kochac :)

Marta Wójcik napisał(a):

można to bez problemu wymienić samemu i górny i dolny case, tutorial macie na: http://macoutlet.eu w newsach :)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK