iMagazine

Impreza Digital Life Style przeniesiona

01/06/2011, 11:46 · · · 1

Z zaufanych źródeł dowiedzieliśmy się, że coroczna impreza Digital LifeStyle w tym roku została przeniesiona z czerwca, na termin powakacyjny. Jeszcze nie jest wiadoma dokładna data, ale jak tylko dowiemy się to Wam przekażemy.

Impreza Digital LifeStyle jest coroczną imprezą organizowaną przez iSource, podczas której możemy zobaczyć prezentacje oprogramowania i sprzętu Apple oraz firm partnerskich. Dotychczasowe imprezy były organizowane w warszawskim kinie Multikino na Ursynowie. W przerwach od prezentacji i wykładów, można było zobaczyć ofertę firm współpracujących z iSource.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Przemek Marczynski napisał(a):

Dla mnie dobra informacja. Nóżka mam nadzieję pozwoli przybyć na spotkanie.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK