iMagazine

Aktualizacja iTunes 10.3.1

08/06/2011, 14:09 · · · 2

Już w dniu prezentacji WWDC2011 można było pobrać najnowszą wersję iTunes 10.3 (54). Niestety nie była ona dostępna poprzez systemowe Uaktualnienia. Dziś to się zmieniło i pojawiła się. Jest jednak mylący komunikat. W oknie aktualizacji widzimy, że jest dostępna wersja 10.3, a faktycznie instaluje się wersja 10.3.1 (55).

Najprawdopodobniej w ostatnim momencie, jeszcze przed udostępnieniem paczki poprzez systemowe Uaktualnienia, Apple wprowadziło kilka poprawek.

Wersja 10.3.1 ma 75,8MB.

A to jest komunikat Apple co się zmienia:

Co nowego w iTunes 10.3

Nowa usługa „iTunes w chmurze” w wersji beta. Muzyka kupiona w iTunes pojawi się automatycznie we wszystkich Twoich urządzeniach. Możesz także pobierać poprzednie swoje zakupy w iTunes. Gdziekolwiek chcesz, kiedykolwiek chcesz.

• Pobieranie automatyczne. Kupuj muzykę z dowolnego urządzenia lub komputera i pobieraj automatycznie do Maca oraz urządzeń iOS.

• Pobieranie poprzednich zakupów. Pobieraj ponownie swoje poprzednie zakupy bez dodatkowych opłat. Twoje zakupy będą dostępne w iTunes Store na Macu lub w iTunes w iPhonie, iPadzie lub iPodzie touch. Poprzednie zakupy mogą nie być dostępne, jeśli nie będą już w ofercie iTunes Store.

W iTunes 10.3 dostępna teraz jest sekcja Książki z iTunes Store, gdzie możesz poszukiwać i kupować swoje ulubione książki na komputerze, oraz pobierać je automatycznie do programu iBooks na iPhonie, iPadzie lub iPodzie touch. Ta wersja pozwala także korzystać z funkcji pobierania automatycznego programów i książek, lub pobierania poprzednio zakupionych programów i książek na komputerze lub urządzeniu iOS.

Informacje na temat zawartości tego uaktualnienia związanej z zabezpieczeniami można znaleźć pod adresem
support.apple.com/kb/HT1222?viewlocale=pl_PL.

2

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Robert StachnikTomasz Cholewa Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tomasz Cholewa
Gość

A dla developer’ów iTunes w wersji beta 10.5b27

Robert Stachnik
Gość

tak też to mam wczorajszy już nie aktualny :)