iMagazine

W iOS 5 znika nazwa „iPod”

09/06/2011, 09:44 · · · 3

Nie zastanawia Was czasem, dlaczego zmieniona została nazwa oraz ikona w iOS 5 dot. muzyki? Nie ma już „iPod”, jest po prostu „Muzyka”. Czyżby we wrześniu na tradycyjnej prezentacji ipodowej miał pojawić się tylko nowy iPhone? W końcu Apple notuje spadek sprzedaży iPodów, czyli produkt definitywnie zaczyna być w fazie schyłkowej…


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Poopi napisał(a):

Nie nie zastanawia. bardziej zastanawia mnie brak przycisku x2 w aplikacjach iPhoneowych. Za to w prezencie dostalismy Landscape mode dla aplikacji iPhone.

Marcel Hoffman napisał(a):

Zmiana iPod na Muzyka to raczej tylko kosmetyczny zabieg. Bardziej pasuje taka nazwa na urządzeniu, które nie jest iPodem.

Apple całkowicie nie wycofa się z rynku odtwarzaczy. Raczej zredukują ofertę do najwyżej dwóch modeli iPodów – Touch i Nano. iPod Touch dostanie większą pamięć dzięki czemu z powodzeniem zastąpi iPoda Classic, a iPod Nano zostanie taki jaki jest obecnie i zastąpi iPoda Shuffle.

Patryk Dampc napisał(a):

a ja myśle, że to związane jest z iCloud. Np jeżeli ktoś będzie chciał archiwizować swoje wideo to wybierze w ustawieniach opcje „wideo” a nie „ipod”

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK