iMagazine

iMagazine 6/2011 – Steve Wozniak, App Store i polskie aplikacje

10/06/2011, 16:27 · · · 14

App Store. Genialny ruch Apple. Po pierwsze, prezentacja produktu. Po drugie – uruchomienie sklepu, dostępnego zarówno z „produktu”, jak i poprzez zewnętrzną aplikację. Po trzecie, zbudowanie wokół tego społeczności – zarówno użytkowników, jak i – a może przede wszystkim – deweloperów, którzy piszą fantastyczne programy. I na koniec, już tylko dodawanie kolejnych produktów, kompatybilnych z ekosystemem. Genialne. Niby proste, ale jakoś nikt inny nie potrafi skutecznie odtworzyć tego posunięcia. Próbują wszyscy. A jednak tylko App Store ma już ponad 500.000 aplikacji, z czego prawie 400.000 dostępnych dla wszystkich użytkowników.

W tym numerze dzielimy się z Wami naszymi doświadczeniami dotyczącymi App Store. A w myśl zasady, że najlepsze jest polecenie przez znajomego – zasada ta sprawdza się w każdej dziedzinie życia – polecamy Wam aplikacje, z których sami korzystamy. Specjalnie dla Was swoje aplikacje opisał sam Steve Wozniak – współtwórca Apple! Co więcej, swoje aplikacje polecają także Ula Dudziak, Adam Sztaba oraz Zbyszek Urbański.

App Store to nie tylko Apple. App Store to przede wszystkim niezależni developerzy, bez których sama idea sklepu z aplikacjami, nie osiągnęłaby takiego sukcesu. Prezentujemy więc Wam aplikacje naszych rodzimych, polskich developerów – staraliśmy się stworzyć coś na wzór polskiego katalogu programów.

A na deser jak zwykle fajne konkursy – gry The Tiny Bang Story oraz pisaki do iPada, Wacom Bamboo Stylus.

Zapraszam do lektury i komentowania na naszej stronie i Facebooku.

Plik PDF – 24,9MB (117 stron)

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z
App Store

bann_1606_300x250_hr

Pobierz aplikację z App Store

pobierz

Jeśli chcesz pobrać najnowsze wydanie iMagazine, to zapisz się do naszego newslettera, w którym dostaniesz link do niego.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z App Store.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Volodymyr Priadko napisał(a):

За деякими даними, Стефан Возняк – за походженням українець (Партико Зіновій Васильович , Прикладна і комп’ютерна лінгвістика, Львів 2008, ст. 150), батько українець, мати – німецького походження http://www.woz.org/letters/general/63.html.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK