iMagazine

Apple przedstawia listę iPhone’owych operatorów komórkowych

15/06/2011, 18:04 · · · 17

Apple opublikował listę operatorów komórkowych z całego świata, z podziałem na kontynenty, wraz z dodatkowymi informacjami. W kolejnych kolumnach znajdują się:

  • nazwa operatora
  • jego strona internetowa
  • informacja o simlocku
  • czy oferowane jest zdjęcie simlocka
  • czy operator wspiera Visual Voicemail
  • oraz MMS
  • i na koniec Hotspot osobisty

Jak widać z powyższego, w Polsce brakuje jedynie Visual Voicemail, a wszystkie pozostałe usługi są dostępne, przy czym zdjęcie simlocka w Erze/T-Mobile jest darmowe, podczas gdy Orange każe sobie za to płacić. Przy okazji można w bardzo prosty sposób prześledzić które kraje w Europie nie mają simlocków …

17

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


17
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
11 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Robert StachnikJebacz KózDominik ŁadaGrzegorz WyszyńskiMoridin Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Boss
Gość

A to dziwne, bo ja w TMOBILE mam visual voicemail

Denis Marciniak
Gość

Dokładnie w Erze/T-Mobile PL działa Visual Voicemail. Nazywa się poczta głosowa ekstra i kosztuje 2,50 lub 3,50 z tego co pamiętam.

Jebacz Kóz
Gość
Jebacz Kóz

Tak Era (T-Mobile) ma taką usługę

Moridin
Gość

Dzięki Panowie @google-1ad8954a05602fc56d5bc23c4f857d52:disqus i @twitter-23495579:disqus – nigdy nie podejrzewałbym że to to samo. :-)

macnow
Gość

No i w Erze domyślnie nie ma simlocków w żadnych telefonach, więc kolejny błąd.

Moridin
Gość

Są. Tylko Era je zdejmuje podczas ich aktywacji. Czyli de facto nie ma, ale są jak iPhone jest jeszcze w pudełku.

Grzegorz Wyszyński
Gość

Polkomtel też ma iPhone’y i to łatwo dostępne, tylko z jakiegoś chorego powodu chwalą się tym tak płaczliwie, że chyba gorzej nie można… Cenowo często lepiej wypadają niż pozostali cffaniaczkowie :)

Dominik Łada
Gość

tyle, że Polkomtel nie ma ich oficjalnie i kupuje je na wolnym rynku.

Robert Stachnik
Gość

ma oficjalnie bo pani pokazała mi cennik dla firm i tu uwaga siedzicie i trzymacie się krzesła :) cena dla firmy iPhone 4 16giga to 3600 pln umowa na 2 lata abonament miesieczny 150 pln netto :) 

Moridin
Gość

Ma, ale nie oficjalnie. Oficjalnie w tym wypadku oznacza „prosto od Apple’a”. Polkomtel kupuje iPhone’y od firm trzecich — mógłbym Ci nawet powiedzieć dokładnie od kogo, ale musiałbym Ciebie zabić bo to poufna informacja. :-))))

Robert Stachnik
Gość

Wiem jedno mam zabawę z Plusem bo kończą mi się umowy na moje telefony, a oni szaleją z promocjami :) po grzecznym wysłuchaniu promocji odpowiadam , a nie macie iPhone to jak będziecie mieli to proszę o kontakt :) i tak jeszcze będzie do jesieni aż ostatni nr wygaśnie w promocji i zawitam do Orange kupując nowego iPhone 5 :)

Moridin
Gość

Powodzenia w najgorszej sieci w PL. :-)

Robert Stachnik
Gość

czemu?Plus jest ok jestem tam od początku ale nie mają iPhone i tylko to jest jedyny powód jaki mną kieruje.

Moridin
Gość

Zrywa, brak zasięgu, gorsze pokrycie 3G, zrywa. Mam dalej wymieniać? :)

Robert Stachnik
Gość

3g i w plusie na 1 kresce mi rwie połączenie ale to efekt przejścia  z 3g na E .Zato w Plusie wymieniałem już 2 razy kartę microsim teraz mam 3 szt,i dostaje po 2 smsy nawet jak ktoś wyśle 1 na mojego iPhone

Robert Stachnik
Gość

Prawdziwym testem było by przetestowanie 2 sieci jednocześnie.Jak ktoś ma 2 szt iPhone w 2 różnych sieciach to może się podzielić wiedzą:) Jak wiemy sprzedawcy chwalą swoje bo za to im płacą.

Moridin
Gość

Norbi jest w Erze, a Dominik w Orange. Mój kumpel przeniósł się do Ery z Plusa i klnie bo non-stop zrywa. Dominikowi też. Z Norbim ostatnio lepiej.

Ja tam polecam na razie Plusa, pomimo, że go nie sprzedaję. :)