iMagazine

iOS 5 beta 1 wygaśnie 4. sierpnia 2011

19/06/2011, 22:36 · · · 6

Użytkownik Twittera, @ih8sn0w1, który przy okazji lubi się taplać przy jailbreaku, dotarł do kodu w pierwszej becie iOS 5, który potwierdza, że ta wersja oprogramowania wygaśnie 4. sierpnia 2011.

Nie powinień to być problem dla developerów, chyba że akurat kończy im się roczny abonament (którego wystarczy przedłużyć), ale może być nie miłą niespodzianką jeśli akurat wybieracie się na rejse dookoła Ziemi lub zainstowaliście betę za pomocą metod niekoniecznie wspieranych przez Apple.

Pamiętajcie zatem o dacie, 4 sierpnia 2011, i albo zróbcie downgrade do wersji 4.3.32 albo upewnijcie się, że będziecie mieli dostęp do pliku z betą 2, a Wasz UDID jest wpisany u jakiegoś developera do bazy danych.

Uaktualnienie

Jasne jest, że przed powyższą datą pojawi się beta 2. Problem będą miały osoby, które z jakiś powodów nie będą miały do niej dostępu.

  1. Lub jakiś inny przypadkowy zlepek liter i cyfr.
  2. Wprowadzając telefon w tryb DFU — znajdziecie mnóstwo tutoriali w sieci.

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Jaroslaw Zabiello napisał(a):

A to można zrobić downgrade? Bo z tego co wiem, podniesienie basebandu jest nieodwracalne.

Adrian Ottenbreit napisał(a):

o ile wiem, podniesienie basebandu nie wpływa na możliwość downgrade tylko na niemożliwość ściągnięcia simlocka, ale mogę się mylić. Ja jednak downgrade nie będę robił, tylko bete2 zainstaluje :)

Jaroslaw Zabiello napisał(a):

Właśnie że wpływa. Przerabiałem to już kilka razy, próba downgrade skończy się błędem 1015. Raz podniesionego basebandu nie da się cofnąć.

Adrian Ottenbreit napisał(a):

to ze sie nie da to wiem, a jak z downgrade to nie wiem, nie próbowałem, jeśli jest tak jak mówisz, to trzeba czekać na oficjalna wersję :D.

Anonim napisał(a):

ih8sn0w = I hate snow; zaden przypadkowy zlepek :P

Moridin napisał(a):

Oj wiem wiem. :)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK