iMagazine

iOS 5 — z aparatu do rolki jednym palcem

20/06/2011, 16:36 · · · 1

Dzisiaj dostaliśmy maila od czytelnika zwracającego uwagę na fakt, że można w najnowszym iOS 5 przełączyć się pomiędzy aparatem, a jego rolką za pomocą gestu. Wystarczy proste machnięcie w prawo, aby z lewej strony pojawiło się ostatnio zrobione zdjęcie lub film.

Ciekawostką jest to, że niemalże identyczne funkcjonalność jest od początku1 w WP7 oraz w Androidzie. W przypadku tego drugiej nie jestem do końca pewien czy to zależy od nakładki producenta telefonu czy samego Google’a, niemniej jednak spotkałem się z taką funkcjonalnością.

Tip pochodzi od czytelnika Przemka P. Dzięki!

  1. Jeśli mnie pamięć na myli.

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Michal Kubowicz napisał(a):

W Androidzie zależy to od nakładki.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK