iMagazine

iPhone 5G jednak całkowicie nową konstrukcją?

21/06/2011, 17:43 · · · 6

BGR donosi, że piąta generacja iPhone’a może być zupełnie nową konstrukcją, a nie jak dotychczas, spodziewanym uaktualnieniem jak pomiędzy modelami 3G oraz 3GS.

Z niezależnego, zaufanego źródła, dostali cynk, że nowy model otrzyma „radykalnie” przekonstruowaną obudowę. Zapewne nie taką, jak na zdjęciu obok, gdybyście się przypadkiem zastanawiali … Niestety nie mają bardziej szczegółowych przecieków na ten temat.

Dotychczas wszyscy zgodnie twierdzili, że Apple zaprezentuje iPhone’a wraz z iOS 5 na, dotychczas iPodowej, konferencji we wrześniu. BGR słyszał o możliwości złamania przez Apple tej tradycji i zapowiedzi iPhone’a w połowie sierpnia, który pojawiłby się w sklepach pod koniec tego samego miesiąca. Nie są też pewnie czy to oznacza, że iPody zostaną przesunięte, czy będzie to całkowicie odrębna impreza.

A Wy co o tym wszystkim sądzicie?


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Michał Kruczek napisał(a):

Stawiam na to, że podczas jednej konferencji zostanie zaprezentowany nowy iPhone oraz odświeżona linia iPodów Touch i Shuffle z odpowiednio powiększonymi pamięciami, zrezygnują całkowicie z Classica oraz Nano. Ponadto celuje początek września na konferencje.  

Michał Kruczek napisał(a):

Stawiam na to, że podczas jednej konferencji zostanie zaprezentowany nowy iPhone oraz odświeżona linia iPodów Touch i Shuffle z odpowiednio powiększonymi pamięciami, zrezygnują całkowicie z Classica oraz Nano. Ponadto celuje początek września na konferencje.  

Michał Zieliński napisał(a):

Początek września – nowy iPhone z iOS 5, nowe iPody. Touch – podobny do iPhone’a, nano z kamerką i większą pamięcią, shuffle (coś w nim można jeszcze zmienić?) oraz classic z większym dyskiem/pamięcią flash. Radykalny wygląd to na pewno będzie cieńszy (patrz: Samsung Galaxy S II). Myślę jednak, że ogólny styl zostanie podobny, czyli szkalny przód i tył, metalowa ramka będąca anteną. To by pasowały do Waszych rozważań na temat tego, że zrobienie tej anteny musiało pochłonąć kupę kasy.

Jebacz Kóz napisał(a):

„….może być….”

jak to było, „morze” jest głębokie i szerokie. Nie dziwi mnie fakt zmiany konstrukcji – gdyż antena i strzał w stopę Apple zasługuje na naprawę. Obiecano zmiany a dostaliśmy tylko gumowe gumki od majtek (i to nie wszyscy).

Moridin napisał(a):

Ktoś Ci coś obiecywał?

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK