iMagazine

Time Capsule 2 i 3 TB już jest

21/06/2011, 15:19 · · · 8

Na stronach Apple’a przed chwilą pojawił się również nowy Time Capsule w wersjach 2 i 3 terabajtowych. Na obecną chwilę nic ciekawego z plotkarskich nowości nie wynika — nowe dyski w środku, ale brak szczegółowych informacji na temat wspierania 450 Mbps czy napędzających go procesorach. Wygląd również nie uległ zmianie, nie ma wersji czarnych, aluminiowych ani sraczkowato-różowych.

Lada moment powinień również pojawić się nowy AirPort Extreme …


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Paweł Opydo napisał(a):

Miewasz różową sraczkę?

Moridin napisał(a):

Nie, ale widziałem Porsche w kropki bordo.

Kamil napisał(a):

Czemu nie ma ich w Apple Store? Zawsze było tak, że najpierw coś się pojawiało w sklepie, a potem na stronie, czy może się mylę? To taka zapowiedź jest trochę.

Anonim napisał(a):

Przeważnie tak jest ale czasami bywa właśnie tak że najpierw jest info a później dopiero w sklepie. Pewnie odpowiedzialne za to osoby się nie zgrały w czasie.

Kamil napisał(a):

Zmienili jeden obrazek na stronie, więc rzeczywiście mogło im szybciej zejść…

Maciej Kurek napisał(a):

Może iFixit odkryje coś nowego.

Robert Stachnik napisał(a):

mnie interesuje różnica wersji,bo to zależy czy warto wymienić na nowe oczywiście porównując ceny do wyrobu.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK