iMagazine

iTunes Music Store w Polsce jeszcze w 2011 r.

27/06/2011, 13:42 · · · 8

Magdalena Lemańska:

Muzyka cyfrowa za to bardzo powoli rośnie, choć coraz więcej abonentów mają serwisy subskrypcyjne – Muzodajnię odwiedza już np. 170 tys. osób. Jak słychać na rynku, w tym roku pojawią się tu w końcu iTunes Store i Deezer – mówi Piotr Kabaj.

Co o tym sądzicie?

Podziękowania dla czytelnika Rafała za link.

Magdalena Lemańska:
Muzyka cyfrowa za to bardzo powoli rośnie, choć coraz więcej abonentów mają serwisy subskrypcyjne – Muzodajnię odwiedza już np. 170 tys. osób. Jak słychać na rynku, w tym roku pojawią się tu w końcu iTunes Store i Deezer – mówi Piotr Kabaj.
Co o tym sądzicie? Podziękowania dla czytelnika Rafała za link." target="blank" class="linkedin">

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Paweł Opydo napisał(a):

„słychać na rynku” od paru lat.

Moridin napisał(a):

No raczej. Mam tak mega-wątpliwości na temat …

Anonim napisał(a):

Ja wam powiem, że jest to całkiem możliwe. Tym bardziej, że dzięki temu będą mogli uruchomić iTunes Match w Polsce i Apple troszkę zarobi, dodatkowo wielu użytkowników z chęcią oczekuje nadejść iTunes Gift Cards, dzięki którym mogli by kupić (nie podając numeru karty kredytowej) Liona. Sądzę, że to właśnie prędzej o Liona chodzi niż iTunes Match. Ci Macuserzy, którzy do tej pory używają Mac App Store bez karty kredytowej, pozostaną przy Snow Leopardzie i nie wydadzą swych ciężko zarobionych pieniędzy by wspomóc Apple.

Sebastian Klimczak napisał(a):

w Polszcze mamy ZAiKS i nie ma tu miejsca na dogadanie się :-)

Anonim napisał(a):

ZAiKS kiedyś poinformował, że nie ma nic przeciwko wprowadzaniu iTunes Store do Polski. Zatem cała wina po stronie Apple. :)

Dariusz Gardyński napisał(a):

Ludzie różne rzeczy mówią i nie zawsze są one prawdą :P.
Mi już wszystko jedno kogo to wina, niech się wreszcie dogadają i będzie spokój :).

Michał Jakubowski napisał(a):

Może nie mieć nic przeciwko, ale jednocześnie wołać o taką kasę, że Apple uzna, iż nie opłaca im się to.

Paweł Piotrowski napisał(a):

Ja również nie mam nic przeciwko, aby ZUS nie kradł połowy moich dochodów ;) A dodatkowo znając biurokrację w naszym kraju nie ferował bym wyroku skazującego dla Apple…

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK