iMagazine

Apple wprowadza triale w App Store na Taiwanie

28/06/2011, 18:45 · · · 2

Ciekawa informacja pochodząca z Cult of Mac (mam tego newsa w RSSach, ale na stronie nie pojawia się) – okazuje się, że pod wpływem nacisków rządu tajwańskiego, Apple zdecydowało się wprowadzić tam możliwość 7-dniowego testowania dowolnych aplikacji.

Jest to niezwykła zmiana stanowiska Apple. Ciekawe czy podobne roziwiązania będą wprowadzane w innych krajach, w tym w Polsce.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Anonim napisał(a):

Nie mogę się doczekać na takie rozwiązanie!

aqum napisał(a):

Wraz z tym newsem pojawiła się jakaś konkretna data od kiedy ta akcja będzie miała miejsce? 
Jeżeli tylko nie będzie jakiś haczyków lokalizacyjnych dla IP, albo obejmie to tylko konta z tamtejszymi kartami to ja jestem pierwszy w kolejce po dodatkowe Apple ID. Szczerze wątpię, żebyśmy doczekali się tego gdziekolwiek indziej, bo nie byłoby przyjemne dla deweloperów na dłuższą metę.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK